Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Mówiom ,że bedzie nowa emisja ~AnalytykGełdowy 4 2021-11-22 16:53
Lawina ruszyła ~dziecko_z_Bulerbyn 1 2021-11-22 12:50
Strategia niebieskiego oceanu się nie sprawdziła. Bankructwo.Bzymbzymk! ~Bzymbzymk 1 2021-11-21 11:11
Po mojej obecności na polnordzie nic z niego nie zostało.Bzymbzymk ~Bzymbzymk 1 2021-11-20 14:29
Zapowiada się tutaj trzęsienie ziemi w nast tyg. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 1 2021-11-20 13:54
Do końca roku będzie -50%. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 4 2021-11-20 10:22
Ludzie mówiom rze tam jusz nawet swiatła sie nie palom ~AnalytykGełdowy 1 2021-11-19 18:00
Organiczona segmentacja rynku zabije tą firmę. Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 3 2021-11-19 17:59
Kiedy to ruszy? ~Kard 9 2021-11-18 18:08
Ciekaw jestem na ile frajerzyny zejda ~De 10 2021-11-18 16:35
Nie podniecac sie ~De 1 2021-11-17 17:56
My tu gadu gadu a do 50gr coraz bliżej. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 1 2021-11-17 15:14
Tylko wejscie w wodur POdbije kórs ~AnalytykGełdowy 2 2021-11-12 12:43
czy wiadomo ile zarabia Rozłucki w zarzondzie tej spułki ~AnalytykGełdowy 2 2021-11-12 09:45
Ile kosztuje drukarka z tuszami i wdrożeniem ~nieznany 10 2021-11-09 17:39
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2021-11-05 15:06
I kolejne drukarka sprzedana ! ~Prezes 2 2021-11-05 10:08
Niestety ale w biznesie trzeba być bezlitosnym. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 7 2021-11-05 00:05
Klienci nie są skłonni płacić tyle za produkt xtpl. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 1 2021-11-04 18:03
To jest wlasnie umiejetny skup ~De 4 2021-11-02 19:22
Bzymbzyk ma rację ~desperat 1 2021-11-02 13:34
Do bzymbzyka ~Orion 5 2021-11-02 10:29
Mam tego trochę ze średnia ~szop 3 2021-10-29 16:47
ARP ~nieznany 6 2021-10-29 15:34
Prosze nizej i dziękuję ~De 2 2021-10-29 12:04
Bzymbzyk mnie POwiedział rze tu nie bendzie ~KOlegaRudego 1 2021-10-29 10:33
zaraz test na 50 ~bessa 1 2021-10-28 19:39
Dochodzi do zatrzymania globalnej produkcji. Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 2 2021-10-28 06:27
Urabianie ubieranie i wydymanie. 3 fazy wg Bzymbzymka ~Bzymbzymk 3 2021-10-22 09:57
24-wniosek patentowy w oczekiwaniu na implementację przemysłową ~polka 27 2021-10-22 00:27
[x]
XTPL -0,62% 64,20 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.