|
ko
|
~oj
|
1
|
2021-12-20 09:05
|
|
Inwestorom z dupska wypadły kupska.Bzymbzymk mowi
|
~Bzymbzymk
|
4
|
2021-12-19 15:08
|
|
Jest wśród forumowiczów jakiś spec od AT?
|
~szop
|
7
|
2021-12-19 11:48
|
|
Macie straty w inwestycjach?Nie wiecie co robić?Bzymbzymk mówi
|
~Bzymbzymk
|
2
|
2021-12-18 15:25
|
|
Zaraz poziom 3X.XX gruby sypie.Bzymbzymk mowi
|
~Bzymbzymk
|
6
|
2021-12-18 15:17
|
|
Kupcie durnie moje publikację to może odrobicie straty.Bzymbzymk mówi
|
~Bzymbzymk
|
2
|
2021-12-18 15:12
|
|
Ten moment...
|
~Kard
|
8
|
2021-12-18 07:48
|
|
Powiem jedno
|
~De
|
6
|
2021-12-17 09:58
|
|
Martyna
|
~Martyna
|
2
|
2021-12-16 11:16
|
|
Bankrut?
|
~Kard
|
1
|
2021-12-16 09:53
|
|
a co bedzie jak tu by weszło CBA?
|
~Funkcjonariusz
|
1
|
2021-12-15 19:57
|
|
Idziemy na 61 zł
|
~striker
|
6
|
2021-12-15 15:45
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2021-12-13 16:54
|
|
8zl za papier to bardzo dobra wycena. Bzymvzymk mówi
|
~Bzymbzymk
|
1
|
2021-12-12 13:23
|
|
ja wyceniam ten papier na 300 zł
|
~broker
|
2
|
2021-12-10 13:19
|
|
Konsola konsola a później wysyłanie. Bzymbzymk mowi
|
~Bzymbzymk
|
5
|
2021-12-09 14:29
|
|
Mówiłem że kiedy USD będzie po 5zl to bd tutaj wojna. Bzymbzymk
|
~Bzymbzymk
|
3
|
2021-12-08 15:18
|
|
Za 8zl papier moi klienci by może kupili tą spółkę. Bzymbzymk
|
~Bzymbzymk
|
4
|
2021-12-07 10:53
|
|
kópiłem 1 tósz
|
~AnalytykGełdowy
|
2
|
2021-12-07 01:07
|
|
Podsumujmy fakty. Kierunek północ ///
|
piopoland
|
3
|
2021-12-06 04:21
|
|
Zabawa
|
~beniben
|
3
|
2021-12-02 12:01
|
|
Podsumujmy fakty. Bzymbzymk mowi
|
~Bzymbzymk
|
7
|
2021-12-01 00:58
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2021-11-29 15:35
|
|
Zamek 10,6 -10,7...jutro open...luka
|
~De
|
1
|
2021-11-29 14:09
|
|
Wycena XTPL przez StifelEurope 215zł
|
~TomTom
|
6
|
2021-11-25 16:11
|
|
Konferencja wynikowa za 3Q 25.11 o 10:00
|
~maks
|
11
|
2021-11-25 13:50
|
|
czy tu jeszcze ktoś jest? heheeeehhhhheeeehheeeee
|
~grubas
|
2
|
2021-11-24 16:18
|
|
Gdzie Grankek i reszta zarządu?
|
~nieznany
|
7
|
2021-11-24 09:37
|
|
czy wiadomo gdzie jest Garnek?
|
~Bzymbzyk
|
9
|
2021-11-23 22:38
|
|
Wideo rekomendacja ode mnie. Bzymbzymk mówi
|
~Bzymbzymk
|
2
|
2021-11-22 18:03
|