Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ko ~oj 1 2021-12-20 09:05
Inwestorom z dupska wypadły kupska.Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 4 2021-12-19 15:08
Jest wśród forumowiczów jakiś spec od AT? ~szop 7 2021-12-19 11:48
Macie straty w inwestycjach?Nie wiecie co robić?Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 2 2021-12-18 15:25
Zaraz poziom 3X.XX gruby sypie.Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 6 2021-12-18 15:17
Kupcie durnie moje publikację to może odrobicie straty.Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 2 2021-12-18 15:12
Ten moment... ~Kard 8 2021-12-18 07:48
Powiem jedno ~De 6 2021-12-17 09:58
Martyna ~Martyna 2 2021-12-16 11:16
Bankrut? ~Kard 1 2021-12-16 09:53
a co bedzie jak tu by weszło CBA? ~Funkcjonariusz 1 2021-12-15 19:57
Idziemy na 61 zł ~striker 6 2021-12-15 15:45
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2021-12-13 16:54
8zl za papier to bardzo dobra wycena. Bzymvzymk mówi ~Bzymbzymk 1 2021-12-12 13:23
ja wyceniam ten papier na 300 zł ~broker 2 2021-12-10 13:19
Konsola konsola a później wysyłanie. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 5 2021-12-09 14:29
Mówiłem że kiedy USD będzie po 5zl to bd tutaj wojna. Bzymbzymk ~Bzymbzymk 3 2021-12-08 15:18
Za 8zl papier moi klienci by może kupili tą spółkę. Bzymbzymk ~Bzymbzymk 4 2021-12-07 10:53
kópiłem 1 tósz ~AnalytykGełdowy 2 2021-12-07 01:07
Podsumujmy fakty. Kierunek północ /// piopoland 3 2021-12-06 04:21
Zabawa ~beniben 3 2021-12-02 12:01
Podsumujmy fakty. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 7 2021-12-01 00:58
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2021-11-29 15:35
Zamek 10,6 -10,7...jutro open...luka ~De 1 2021-11-29 14:09
Wycena XTPL przez StifelEurope 215zł ~TomTom 6 2021-11-25 16:11
Konferencja wynikowa za 3Q 25.11 o 10:00 ~maks 11 2021-11-25 13:50
czy tu jeszcze ktoś jest? heheeeehhhhheeeehheeeee ~grubas 2 2021-11-24 16:18
Gdzie Grankek i reszta zarządu? ~nieznany 7 2021-11-24 09:37
czy wiadomo gdzie jest Garnek? ~Bzymbzyk 9 2021-11-23 22:38
Wideo rekomendacja ode mnie. Bzymbzymk mówi ~Bzymbzymk 2 2021-11-22 18:03
[x]
XTPL -0,62% 64,20 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.