Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kupujcie ludki PO PKC to wtedy wam wzrośnie mocno ~bosss 3 2022-01-07 13:14
bzymbzykowanie ~Niederra 3 2022-01-07 11:51
To będzie wspaniały rok! ~Robs 10 2022-01-05 20:20
Za 39...40...45..50 ~De 1 2022-01-05 17:06
mamy patent ~brawo 8 2022-01-05 14:38
MFO TRZA BRAĆ - WIELOMILIONOWE ZYSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~admin 2 2022-01-04 22:31
a ja wam muwie, że nie POwinniście pić szaleju ~AnalytykGełdowy 2 2022-01-04 21:06
Idzie komercjalizacja ~widelec 4 2022-01-04 19:29
Raport 2020 - XTPL na starcie realnej komercjalizacji oldboy_1 28 2022-01-04 19:24
najłatwiej wydymać mozna leszczy na bankrutach ~grubas 2 2022-01-04 18:16
Hurra optymizm z niczego ~kk 3 2022-01-04 17:12
na swieta spszedano dużo pułtuszy ~grubas 3 2022-01-04 17:02
Czy bedzie tu jazda jak na DataWalk ? ~Pytanie 1 2022-01-04 16:35
Xtpl kolejny artykuł ~Nowa 2 2022-01-04 15:26
Teraz sobie PKC kupujcie ~Prezes 2 2022-01-04 15:24
Kolejne mega info!!!!!!!!!!!! ~dzida 4 2022-01-04 15:22
Złoty krzyż na dziennym ichimoku!!!!! ~dzida 2 2022-01-04 14:56
Info ~dzida 1 2022-01-04 11:55
Drukarka do Wloch (BIOTECH!!!) ~fffff 3 2021-12-27 19:50
Dziki Trener z mPay z pakietem na pokładzie ~polka 10 2021-12-24 09:35
14 letnia dziewczynka by skumala że ze spółką jest źle. Bzymbzymk mowi ~Bzymbzymk 4 2021-12-23 20:22
ODSIECZ ~tm8 5 2021-12-21 18:46
Diese Firma ist Bankrott - bzymbzyk hat recht ~Drukarz 5 2021-12-21 18:44
czyżby wczorajsze 37% wzrosty były początkiem zmiany trendu na stałe? sheikme 1 2021-12-21 12:47
Czy ktoś właśnie przewalił jednym ruchem grubo ponad 55 tys sztuk? ~witam 9 2021-12-21 12:43
XTP - XTPL W drodze na dno. ~Alladyn 3 2021-12-21 12:37
Przyznać się mośki ile utopiliscie w tej spółce?Bzymbzymk pyta ~Bzymbzymk 4 2021-12-21 10:42
Świąteczna promocja ~maks 1 2021-12-21 10:18
Oni zrealizowali jakiś projekt zapowiadany poza ~Co 2 2021-12-20 16:20
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2021-12-20 14:35
[x]
XTPL -0,62% 64,20 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.