Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przyglądam się spółce od 2 lat ~De 15 2022-12-16 15:38
Woow ~Prezes 1 2022-12-15 11:15
Kupują po 1000szt na raz XTPL będzie grubasno ~Yto 1 2022-12-14 14:17
Panele fotowoltaiczne ~Bossa 2 2022-12-14 13:06
nawet wysokość kwoty um nieznana; z Chinami to może być początek końca b ~awiman 1 2022-12-14 11:43
Nowe info sprzedają urzadzenia ~Yto 6 2022-12-14 10:50
XTPL tu będzie grubo 100a potem200 ~Yto 1 2022-12-14 10:23
Jeszcze w tym roku będzie 200 ~Bossa 12 2022-12-13 17:15
Mikołaj czy news? ~Szydera 15 2022-12-07 07:08
Przychody XTPL wzrost kwartał do kwartału o 70% ~Yto 5 2022-12-06 15:44
Szarpniecie do 80 zeta.... ~De 6 2022-11-30 19:54
Parcie na półprzewodniki... ~Luźne_skojarzenie 2 2022-11-29 22:23
Kolejna kasa w spółce a tu taka cisza i to nie mała ~Yto 9 2022-11-24 00:18
Tutaj tylko długoterminowo anycosonten 1 2022-11-23 18:35
Jest moc przychodów. Jest zysk! ~cezgol 3 2022-11-23 08:31
wyszło jak zawsze..... ~spadający_NOZ 2 2022-11-23 08:26
Co tu taki entuzjazm ~Idzpanwuuj 3 2022-11-22 15:26
Cwaniak czekaja na 50...najlepiej 40 ~De 5 2022-11-22 12:35
Kurs na koniec dnia ? ~Prezes 2 2022-11-22 08:45
200pln ~Obserwator 2 2022-11-22 08:39
Jutro wyniki IIIQ - będzie się działo! ~Magik 12 2022-11-22 00:28
Ale o co chodzi?! ~Hejka 3 2022-11-21 23:30
Otatni komunikat z 15.11.2022r. a tu kurs dziś + 11 %- tak sobie tylko.. ~aliwan 1 2022-11-21 16:23
Widły ~Prezes 1 2022-11-21 15:29
Półprzewodniki info ~Romson 2 2022-11-16 00:44
Analiza 6.11.2022 r. ~cezgol 3 2022-11-16 00:44
Taiwan + TSMC + 1 nm = ? ~siewie 3 2022-11-14 13:26
Coś tu zaczyna się dziać warto mieć w ~Yto 5 2022-11-14 13:13
na co komu jakieś tusze... ~J23 3 2022-11-08 18:00
trochę to trwało ~widelec 16 2022-11-04 13:19
[x]
XTPL -0,62% 64,20 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.