|
XTPL przychody x 3 noooo noooo
|
~Marcinovsky
|
1
|
2022-12-27 13:46
|
|
XTPL aaa chya juz ciągnie.... ale to chyba nie tylko to....
|
~Marcinovsky
|
1
|
2022-12-27 13:44
|
|
XTPL aaa chya juz ciągnie.... ale to chyba nie tylko to....
|
~Marcinovsky
|
1
|
2022-12-27 13:44
|
|
XTPL aaa patrz jak przychody zwiększyli.... wow
|
~Marcinovsky
|
1
|
2022-12-27 13:43
|
|
Fundamentalny Bałon w/k 4 mln kapitalizacja 400 mlin hahhaha
|
~Uwaga
|
3
|
2022-12-27 13:16
|
|
Główne info przypłynie z USA
|
~Bossa
|
2
|
2022-12-27 13:00
|
|
Spółka nic nie zarabiasz sztucznie pompują kurs
|
~Igor
|
7
|
2022-12-27 12:57
|
|
Wartość akcji 10 zł 4 mln wartość kapitalizacji balona haha
|
~Www
|
1
|
2022-12-27 12:55
|
|
XTPL rośnie, a Noctiluca nie?
|
~PoleWymagane
|
1
|
2022-12-27 12:39
|
|
GreenX | Arbitraż | FINAŁ | Koniec rozprawy | 4mld vs 400mln cap
|
~Potencjał1000
|
1
|
2022-12-27 12:23
|
|
chodzom słuchy rze XTPL ma kupić INTELA
|
~AnalytykGełdowy
|
2
|
2022-12-27 11:23
|
|
Niedługo widzimy 9 z przodu.
|
~De
|
22
|
2022-12-27 10:53
|
|
I kolejna umowa sprzedaży Delta Printing
|
~Yto
|
1
|
2022-12-27 08:22
|
|
Pod co tu jest grą?
|
~Tomek
|
11
|
2022-12-23 23:00
|
|
Ale Balona Pompują
|
~Balon
|
3
|
2022-12-22 10:26
|
|
Za chwilę szóstka z przodu
|
~Bil
|
1
|
2022-12-22 09:54
|
|
Kolejna sprzedana drukarka oj będzie grubo tutaj XTPL
|
~Yto
|
1
|
2022-12-22 09:45
|
|
uwaga rusza PYRAMID GAMES !! OCCUPY MARS = 65 m-ce na Global WL!
|
~NFTtoken
|
1
|
2022-12-22 08:29
|
|
jeszcze jeden taki zrzut
|
~De
|
2
|
2022-12-21 23:32
|
|
Wal w rynek cwaniaku, co ty chcesz
|
~De
|
2
|
2022-12-21 16:00
|
|
3 2 1
|
~Bossa
|
1
|
2022-12-21 13:48
|
|
mamy ósemkę z przodu...
|
~lucca
|
7
|
2022-12-21 13:40
|
|
Pięknie to frajerzy oddaja
|
~De
|
4
|
2022-12-21 09:36
|
|
Spokojnie
|
~japan7
|
1
|
2022-12-20 16:09
|
|
Atak na 1,5roczne ATH
|
~De
|
1
|
2022-12-20 15:57
|
|
Pięknie golą frajerów z kasy na szmaciance.
|
~irys
|
2
|
2022-12-19 15:59
|
|
powrót do 78
|
~widelec
|
1
|
2022-12-19 15:17
|
|
Patenty SCP GMT
|
~Xenia
|
2
|
2022-12-18 18:31
|
|
No ten baton nie przejdzie
|
~krasnal
|
2
|
2022-12-16 18:38
|
|
Kolejna umowa XTPL przemysł coraz bliżej technologi
|
~Yto
|
7
|
2022-12-16 16:16
|