Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
XTPL przychody x 3 noooo noooo ~Marcinovsky 1 2022-12-27 13:46
XTPL aaa chya juz ciągnie.... ale to chyba nie tylko to.... ~Marcinovsky 1 2022-12-27 13:44
XTPL aaa chya juz ciągnie.... ale to chyba nie tylko to.... ~Marcinovsky 1 2022-12-27 13:44
XTPL aaa patrz jak przychody zwiększyli.... wow ~Marcinovsky 1 2022-12-27 13:43
Fundamentalny Bałon w/k 4 mln kapitalizacja 400 mlin hahhaha ~Uwaga 3 2022-12-27 13:16
Główne info przypłynie z USA ~Bossa 2 2022-12-27 13:00
Spółka nic nie zarabiasz sztucznie pompują kurs ~Igor 7 2022-12-27 12:57
Wartość akcji 10 zł 4 mln wartość kapitalizacji balona haha ~Www 1 2022-12-27 12:55
XTPL rośnie, a Noctiluca nie? ~PoleWymagane 1 2022-12-27 12:39
GreenX | Arbitraż | FINAŁ | Koniec rozprawy | 4mld vs 400mln cap ~Potencjał1000 1 2022-12-27 12:23
chodzom słuchy rze XTPL ma kupić INTELA ~AnalytykGełdowy 2 2022-12-27 11:23
Niedługo widzimy 9 z przodu. ~De 22 2022-12-27 10:53
I kolejna umowa sprzedaży Delta Printing ~Yto 1 2022-12-27 08:22
Pod co tu jest grą? ~Tomek 11 2022-12-23 23:00
Ale Balona Pompują ~Balon 3 2022-12-22 10:26
Za chwilę szóstka z przodu ~Bil 1 2022-12-22 09:54
Kolejna sprzedana drukarka oj będzie grubo tutaj XTPL ~Yto 1 2022-12-22 09:45
uwaga rusza PYRAMID GAMES !! OCCUPY MARS = 65 m-ce na Global WL! ~NFTtoken 1 2022-12-22 08:29
jeszcze jeden taki zrzut ~De 2 2022-12-21 23:32
Wal w rynek cwaniaku, co ty chcesz ~De 2 2022-12-21 16:00
3 2 1 ~Bossa 1 2022-12-21 13:48
mamy ósemkę z przodu... ~lucca 7 2022-12-21 13:40
Pięknie to frajerzy oddaja ~De 4 2022-12-21 09:36
Spokojnie ~japan7 1 2022-12-20 16:09
Atak na 1,5roczne ATH ~De 1 2022-12-20 15:57
Pięknie golą frajerów z kasy na szmaciance. ~irys 2 2022-12-19 15:59
powrót do 78 ~widelec 1 2022-12-19 15:17
Patenty SCP GMT ~Xenia 2 2022-12-18 18:31
No ten baton nie przejdzie ~krasnal 2 2022-12-16 18:38
Kolejna umowa XTPL przemysł coraz bliżej technologi ~Yto 7 2022-12-16 16:16
[x]
XTPL -0,62% 64,20 2026-06-23 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.