Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wyniki mega, sprzedaż rosnie, a kurs leci ~NIEKUMAM 1 2023-02-14 12:04
Wzrost o 83% r/r w IV kwartale 22r. do analogicznego w 21r. !!!!!!!!!! ~MEGAINFO 21 2023-02-12 18:17
To chyba lokalny szczyt ~Kaktus 17 2023-02-09 15:57
Chiny zamiotły, mrowisko wchłonęło (zostało +80%/3mc) a tu okno- link. ~umili 2 2023-02-08 11:56
Chińczyk zwija papier ~Jankes 1 2023-02-08 10:30
Koniec korekty? ~Crimson 5 2023-02-08 10:30
Sprzedaż do Chin - teoria ~Crimson 1 2023-02-07 23:06
Scenariusz to idzie ale wzrostowy na 125 zł ~MEGAINFO 6 2023-02-07 18:42
Obstawiam że będą zamykać luke na 87 zł ~ANALityk 3 2023-02-07 18:18
100 ~Stan 1 2023-02-07 11:21
Ale mega okazja do kupna :) ~jazda 6 2023-02-07 11:20
Zbieranie trwa. ~Marek 3 2023-02-07 09:53
Plany spółki na 2023 rok anycosonten 15 2023-02-06 21:16
To już po 150zł powinno latać :) ~jazda 1 2023-02-06 15:14
Sprzedaż Delta Printing System do Beijing Institute of Technology w Peki ~MEGAINFO 11 2023-02-06 13:44
raczej zakupy z zagranicy oldboy_1 12 2023-02-04 23:20
Potencjał mógł być podobny jak na MDG ale kierunek i strategia odwrotna. ~yway 2 2023-02-02 13:05
prezentowanie za drobne Chinom wynalazków to co najmniej naiwnością zala ~ecis 3 2023-02-01 13:38
110 w tym ruchu? ~lev_ 14 2023-01-30 08:40
wykres zajazdowicz 4 2023-01-27 03:14
Saneczkowy już smaruje płozy ~Kot 2 2023-01-26 19:53
W 2023 XTPL zacznie robić konkretny biznes oldboy_1 2 2023-01-25 12:19
Co jest że aż tak leci ? ~poważnie 2 2023-01-25 10:57
Za 22 ponad 10 mln, za 23 ponad 25 mln oldboy_1 15 2023-01-24 20:55
W pobliżu okaz ; kurs ok. 15zł a amerykański fund objął 49,9% po 44zł. ~see 1 2023-01-23 15:49
ALE ZWAŁA !! ~ECH 1 2023-01-23 15:24
wynalazki za friko do glob fabryki "OLED" i po dotacje do NCBR ~elxe 2 2023-01-23 10:23
A cio tak poleciało ? ~pytanie 2 2023-01-23 10:20
Lipa zajazdowicz 1 2023-01-23 09:49
Zarobiona zagranica z WIG20 kupuje nas ~Morfeusz 5 2023-01-23 09:49
[x]
XTPL 0,00% 64,30 2026-06-19 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.