Forum giełdowe spółki XTPL S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
W skali roku nasza sprzedaż wzrosła blisko 5-krotnie ~WZROST 1 2023-01-23 08:55
Mega wyniki ~Marek 1 2023-01-23 08:15
wyniki za 4 kwartał zajazdowicz 9 2023-01-23 08:14
Szczyt będzie w połowie roku oldboy_1 11 2023-01-21 12:16
150zł do końca stycznie, tak to wygląda ~wykres 2 2023-01-20 15:02
Ale baloooooonnnnnnn, zaras penknieeeee ~AnalytykGełdowy 3 2023-01-20 04:35
Czas budzić widłowego ~plon 10 2023-01-20 04:21
Wracamy na100+ bo przyszłość do XTPL nalezy ~Yto 2 2023-01-20 00:41
Obroty ~Prezes 2 2023-01-20 00:36
Jedziemy na 360 ~Lekarz 2 2023-01-20 00:31
dobry materiał w Forbsie oldboy_1 7 2023-01-20 00:31
Sprzedaż Delta Printing System do University of Electronic Science and T ~MEGAINFO 8 2023-01-20 00:27
Po co to sprzedaja do Chin? ~Cleaner 6 2023-01-20 00:25
dlaczego nie podają kwot? nawet szacunkowych? ~pytanko 1 2023-01-19 10:34
w piątek szarpnęło ok. 13:58. ~lucca 5 2023-01-19 04:21
XTPL się rozpędza 120 po raz 1szy, jest 125? jeszcze dziś kto da więcej? ~Marcinovsky 1 2023-01-18 14:25
skąd to info o XTPL?? masz link'a?? ~Marcinovsky 2 2023-01-18 05:36
Ogromny potencjał na rynek Chiński, w styczniu 150zł spokojnie ~info 9 2023-01-18 02:55
nowy fund na pokładzie oldboy_1 26 2023-01-18 02:44
XTPL - triggery dla kursu w następnych tygodniach ~analityk1234 5 2023-01-17 15:18
Poczytajcie sobie oldboya na forum XTB. Moder usuwasz? ~itylewtemacie 6 2023-01-17 00:36
Czy jest gdzieś CFD dla XTPL przezniczak 1 2023-01-17 00:03
Dowiecie się po 17. ~lucca 3 2023-01-16 17:53
Dziękuję ~sweet 16 2023-01-16 16:12
aleś obudził widłowego na tym XTPL ło ho ho ho może niech kawe jeb,... ~Marcinovsky 2 2023-01-16 14:58
Co to za rakieta? ~jomjest 7 2023-01-16 10:20
+10% ~trans 1 2023-01-16 09:44
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-01-15 22:28
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-01-15 19:27
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-01-15 18:48
[x]
XTPL 4,44% 65,90 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.