Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Żeby uciąć spekulacje jakie to straty poniesie XTB z powodu awarii... devil_ 2 2025-11-09 07:56
CO DO REKLAMACJI I AWARII: ~mocnyinvest 8 2025-11-08 12:43
Co jeśli 100.000 klientów ~As 5 2025-11-08 08:31
Może ktoś przetłumaczyć co mówi o xtb ~Dexter 1 2025-11-08 08:29
To że po tej awarii i jej konsekwencjach nie spadł kurs to znaczy ginsengroot 5 2025-11-08 01:00
We wszystkich mediach artykuły o awariach XTB ginsengroot 8 2025-11-08 00:55
Kolejne wyniki 4q będą podobne do tych matko2137 10 2025-11-08 00:48
Mulahaha spadzie już znają wyniki za 4 kw ~Xtb 1 2025-11-07 21:13
Czyli było 2147483647 transakcji ~Jan 5 2025-11-07 19:25
Czy jest już po awarii? ~Baruch 15 2025-11-07 17:49
XTB nigdy nie uznał reklamacji klientów ~Cash 4 2025-11-07 15:33
to jeszcze zanurkuje poniżej 70 ~malkontent 6 2025-11-07 14:00
Działa wam ewallet? ~aaaa 1 2025-11-07 12:15
Boicie się? Nie ma czego ~Dexter 1 2025-11-07 11:12
We wszystkich mediach mówią XTB KUPUJ ~aa 3 2025-11-07 10:14
to dzis nie spadnie na pewno ~póma 1 2025-11-07 09:10
Nat gas robi się piękny wyraźny trend ~Xtb 3 2025-11-06 21:56
awaria ~Brombry 6 2025-11-06 21:47
Odejmijcie kolejne 15milionow od wyników przez awarie karambav 3 2025-11-06 21:22
Hej spadzie, kto dzisiaj na nocnej zmianie bo ~Baron 1 2025-11-06 20:44
Dexter sprzedał a on wcale glupi nie jest matko2137 3 2025-11-06 19:04
BR schował się pod próg < 0,5 % na shorcie ~Kubańczyk 7 2025-11-06 18:16
nie słuchajcie mojego brata ~Starszy_brat_Pita 1 2025-11-06 18:15
XTB vs. Cinkciarz.pl ~Bartłomiej 3 2025-11-06 17:53
Nudzi mnie to forum. Wrócę jak was konkretnie przewiozą ~Pit 3 2025-11-06 17:50
Realne spojrzenie ~Tomek 6 2025-11-06 16:54
Awaria ~Dariusz 2 2025-11-06 16:49
Buahaha no i kto jest debesciak ~Pit 6 2025-11-06 16:11
Awaria i po awari ~Fan 3 2025-11-06 15:52
Ciekawe ile pójdzie na odszkodowania ~Pit 11 2025-11-06 15:31
[x]
XTB -0,24% 108,84 2026-06-24 11:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.