Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
This is the end ~Xxx 6 2022-12-27 17:57
Dramat akcjonariuszy SEZON 12 odcinek 27 ~Jerry 1 2022-12-27 16:53
Ale was nagonilem! ~zły_wujek 2 2022-12-27 16:52
Ubrani po 32 WYSTOMP ~Prezes 4 2022-12-27 16:33
Ale tu bendzie zjast ~Albinos 2 2022-12-27 16:20
VIX +7% ~Bolo 1 2022-12-27 15:30
Dolne widły? ~oldboy_1 5 2022-12-27 15:15
Ahahahaha już dziad na czerwono :D ~Jerry 1 2022-12-27 15:15
Panika!!! ~devil_ 4 2022-12-27 15:02
Brak siły i kolejni ubrani na maxa ~Hshs 2 2022-12-27 14:54
Lysa kredka ~D3bil 21 2022-12-27 14:09
Zielony zamek? ~Marcelo 3 2022-12-27 14:00
Czerwony zamek? ~Śpiewak 7 2022-12-27 13:49
Dawać perełkę na pewne zielone pole :) ~Marcelo 1 2022-12-27 13:39
Dawac dziada na czerwone pole! ~Jerry 1 2022-12-27 13:34
GreenX | Arbitraż | FINAŁ | Koniec rozprawy | 4mld vs 400mln cap ~ZielonymDoGory 4 2022-12-27 13:07
ALE TU BEDZIE POMPAAA...!!!!! ~Pablo 2 2022-12-27 13:02
Śmieszne posty o optymalizacji... ~Szu 6 2022-12-27 12:54
link do całego wywiadu z Czechem ~Omar 11 2022-12-27 12:54
Gdzie ta dywidenda 6 zł naganiaczu klub i inni ~Tt 3 2022-12-27 10:17
TERAZ TYLKO XTB !!!!! ~Baron 1 2022-12-27 10:10
Klub 200 i zgłoszenie oszusta ~Gff 4 2022-12-27 10:06
Ostatnia prosta kryptowalut? ~Bolo 2 2022-12-27 07:48
Jutro optymalizacja czy zakup? ~Lol 4 2022-12-27 07:20
Czuje że będzie to rok XTB ~Nick 4 2022-12-26 18:40
Będzie coraz mniejszy dochód . Czekać ~Bvg 3 2022-12-26 15:11
Czy XTB może być czarnym koniem 2023 roku? ~aa 11 2022-12-26 12:21
Cieszcie się że są święta ~MATI 7 2022-12-26 11:13
Hej spadzie, Wesołych Świąt ! Nabierzcie sił przed kolejnym rozdaniem :) ~Soul 3 2022-12-25 16:08
Ilość klientów ~Bambi 3 2022-12-25 13:51
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.