Każdy rozsądny chyba zdaje sobie sprawę ze to jeden wielki…https://www.money.pl/gospodarka/binance-najwieksza-gielda-kryptowalut-w-powaznych-tarapatach-historyczny-moment-6845160381446816a.html?utm_source=facebook&utm_medium=paid&utm_campaign=fbmoney_19122022&utm_term=fbads&utm_content=money&fbclid=IwAR0baTmKwxt_DWL2bkMtRiHfc4Vn3asmqqzQ9yKewLrt_B1dYhHSbZsX_gY_aem_AarM9H1K33Ojvee9KmYMh88OLmi1zyMLUhMzWwUTElzKQtuT88YDw-Me26bxMximpQH_8DgzRIAj69IEOKJe2usgBNE9RqqKaxnzVosaXKndtk-2Ri0zcZk_kpFYGz3cSjg