Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Hej pracuś [37-248-250}, jak mija dzień? buahahahaha ~Soul 5 2022-12-25 11:37
To się Pan Dyrektor chyba pospieszył z wywiadem :) ~Nemo75 28 2022-12-25 11:36
Prezes życzy :) ~Eddd 14 2022-12-25 11:16
Hej spadzie, tyle wysiłku i macie sukces. 38 groszy buahahahaha ~Soul 6 2022-12-24 20:59
Życzenia ~MATI 5 2022-12-24 14:17
DO CIERLIWYCH ~Lis 11 2022-12-24 06:53
Zysk za 4q 225 mln + info ~jasne 30 2022-12-24 00:43
Co kwartal to samo ... the_truth 8 2022-12-23 23:19
Strach zostawać bez akcji przy takich perspektywach! devil_ 11 2022-12-23 19:39
Kilka slow ~devil_ 4 2022-12-23 19:22
Akcje XTB będą po 154 ~zly_wujek 3 2022-12-23 18:21
Życzę Wesołych Świąt ~Lukas 2 2022-12-23 18:20
Zacząłem grać na natural gas ~Ath 3 2022-12-23 16:33
Brak siły XTB… MAX wyciśnięty ze spółki ~Harry 4 2022-12-23 16:16
This is the end ~devil 2 2022-12-23 16:07
Panika ~mr_lee 3 2022-12-23 15:51
NatGas kolejne -5% w kilka dni - 30% ~tj 1 2022-12-23 15:28
Przy próbie wyciagnięcia -czapa ~Bolo 2 2022-12-23 15:21
jeszcze nie panikujecie? ~rek 3 2022-12-23 15:00
Strach ma duże oczy ~Gugua 1 2022-12-23 14:56
Close poniżej 28? ~Klub200 1 2022-12-23 14:46
Nie dajcie się wyleszczyć ~KLUB200 19 2022-12-23 14:39
I co naganiacze ~Wodospad 4 2022-12-23 14:26
Hahahahaha mówiłem ze to GNIOT :D ~Arni 2 2022-12-23 14:15
Ludzieeeeeee!!!!! ~RS 3 2022-12-23 13:54
Swiat nam nie zepsujecie ~Lemur 1 2022-12-23 13:53
Będziecie pływać w drogich akcjach zobaczycie co będzie ~Vfd 7 2022-12-23 13:40
Wklejam at od najlepszego technika jakiego znam KLM, kierunek 50 zł ~UWAGA 11 2022-12-23 12:17
Kupujcie akcyjki czemu wszystko stoi co taki słaby obrót ~Ggf 1 2022-12-23 12:04
Spadną dochody spółki mniejsza ilość klientów ~Hgtd 6 2022-12-23 11:58
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.