Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Hej spadzie, jak wam mijają ostatnie dni? buahahahaga ~Soul 4 2023-01-18 07:59
Kurs XTB leci jak.... ~Sroul 9 2023-01-18 07:58
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 4 2023-01-17 22:02
Pytanie ~MarinkaKarinka 4 2023-01-17 19:52
Drugi dzień z rzędu nie broni… ~Greg 6 2023-01-17 19:07
Witam :) ~Marina 11 2023-01-17 19:01
XTB - wyliczenia 4Q ~WarrenDeE 5 2023-01-17 18:03
Forum xtb spada na psy, zamiast zasypać merytorycznymi postami.. ~Wiemocogram 10 2023-01-17 16:52
STS Holding uwaga ~bbdi 1 2023-01-17 16:22
Zauważyliście ~Ketchup 3 2023-01-17 15:23
Witam ~Zdzisław 11 2023-01-17 11:01
Zostało... ~Marina 2 2023-01-17 09:16
Mirbud buduje najwięcej dla GDDKiA,analiza,linki,dywidenda ~Mirbud 4 2023-01-17 09:00
Hej TROLLU Mm [62.122.116.* CDR urósł 460 razy, CLC 240 razy itd. ~UWAGA 3 2023-01-17 05:09
Mamy to link !!! ~Hhkgg 1 2023-01-16 22:01
Mega akumulacja ~oldboy_1 6 2023-01-16 22:00
duży kapitał poluje na akcje oldboy_1 22 2023-01-16 21:29
Papier bez siły… ~Give 1 2023-01-16 19:57
Wyleszczeni poniżej 33 zł wystąp ~MN 6 2023-01-16 17:29
Zostało tylko... ~Marina 2 2023-01-16 16:50
xtb- formacja ~andi 1 2023-01-16 15:43
A co dziś taki pogrom? ~Bolo 5 2023-01-16 15:15
Ale podbierają non stop ~Krissto 1 2023-01-16 14:33
!!!ACAUTOGAZ skupi własne akcje po 40 zł (obecnie 35zł) ponad 10% zysku ~Obserwator 1 2023-01-16 14:09
Nowa analiza spółki ~Broker 1 2023-01-16 13:31
Słyszeliście? ~Hue 5 2023-01-16 13:02
Ale daliście się wyleszczyc!!!!! ~Pablo 1 2023-01-16 13:01
Oglądali Titanica? Tam tez byli specjaliści ale… ~TheWall 1 2023-01-16 12:17
Lecimy w dół bravo xtb ~Bdh 8 2023-01-16 12:09
Powtarzam: spready za 4Q22 bardzo dobrze rokują oldboy_1 14 2023-01-16 11:44
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.