Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy warto sprzedać akcje w ramach skupu ~AlfonsPetarda 3 2023-03-08 15:05
A oferta w arkuszu na sprzedaż dziś około 400 000 Akcji ... ~czarodziej 1 2023-03-08 15:01
Lecimy z powrotem ~Adolf 3 2023-03-08 15:00
Pięknie podbili i ubrali pod słabsza wywidende ~Bolo 1 2023-03-08 14:52
Nie chcą płacić dywidendy. ~Adolf 1 2023-03-08 14:51
Radzę uciekac w tej cenie puki czas ~Adolf 1 2023-03-08 14:50
Kolejni ubrani występ. Już lecimy w dół. ~Adolf 2 2023-03-08 14:50
Ale gruby pięknie wydymał ulice ~Adolf 1 2023-03-08 14:49
HAAHAHA ESPI - tylko 50% zysku na dywidendę hahaha ~ehhh 7 2023-03-08 14:48
I gdzie te pewne 75% dywidendy nagony! ~Bolo 6 2023-03-08 14:48
BRAWO ZARZAD XTB ~Marian 2 2023-03-08 14:46
Skoro skup akcji po ATH to zarząd przewiduje kolejne dobre wyniki ~Stig 1 2023-03-08 14:44
SPADZIE NAWET NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ ~Spring 1 2023-03-08 14:36
DYWIDENDA + SKUP ~Spring 3 2023-03-08 14:34
tego to sie chyba nikt nie spodziewal :) ~orion21 1 2023-03-08 14:30
Jeden spadek natgas i znów cienko. ~Adolf 6 2023-03-08 14:15
ojej, nowe ATH :) ~makler 3 2023-03-08 12:43
Nowości prezesa - wyciek info ~ArturKoziolek 2 2023-03-08 12:11
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-03-08 11:22
Czemu kurs nie rośnie ale słabiutko ~Adolf 2 2023-03-08 11:16
Nie ma kogo ubrać już pod akcje ~Adolf 1 2023-03-08 11:08
ale lejo zaorskiego na DAX ~makler 29 2023-03-08 00:20
Prezes ~Spokojny 1 2023-03-07 21:23
Niestety nie wygląda to jak powinno ~Jarek 5 2023-03-07 20:58
Hej spadzie, w amoku podszywacie się pod nicki? buahahahaha ~Soul 6 2023-03-07 18:40
Podbitka ~makler 8 2023-03-07 17:16
Uwaga na nagonów bo zostanie na lata ~Adolf 5 2023-03-07 15:13
!!! ATOM w Polsce !!! ~toya 1 2023-03-07 14:21
Kupować akcje jest sporo. ~Adolfa 2 2023-03-07 10:34
kolejna spółka ucieka z GPW ~makler 1 2023-03-07 10:14
[x]
XTB -0,51% 108,94 2026-06-22 16:38:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.