Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wyniki!! ~Andrzej 9 2023-04-19 13:37
75zł maj 2023r ~waldi 2 2023-04-19 13:23
ETF -TUTAJ BEDZIE KOSMOS 800ZŁ ~ty 1 2023-04-19 13:08
W Polsce NIE będzie zakazu handlu CFD ~Real 1 2023-04-19 13:01
200zł czerwiec pamietacie 2020 -600% tu bedzie tak samo!!!!!!!!!!!!!!!!! ~daro 1 2023-04-19 12:57
TROLE -man dla was zla wiadomosc -BEDZIE ROSLO 80ZŁ ~telek 1 2023-04-19 12:46
90 zł maj 2023r ~mirek 1 2023-04-19 12:43
HAHAHAHAHA ALE POLEW Z WAS WIDZIMY SIĘ NA 40 ZŁ ~Daro 2 2023-04-19 12:36
Klasyka ~Makler 9 2023-04-19 12:33
60zł koncowka kwietnia 2023r ~asam 1 2023-04-19 12:28
60zł koncowka kwietnia 2023r ~asam 1 2023-04-19 12:26
Wiadomo dlaczego rosnie!!!! ~Rafifarma 2 2023-04-19 12:23
Gdzie tu jest sófit? ~Jarek 1 2023-04-19 12:18
czy AI ogra XTB ? ~akcjonariusz 16 2023-04-19 12:08
200łz lipiec sprzedaj w maju jedz do raju 5000zł ~daro 1 2023-04-19 11:41
100zł koncowka kwietnia(2023)r ~franek 2 2023-04-19 11:31
Co tu się znowu stało? +4% ~Sołtys 9 2023-04-19 11:25
wyrazy wspolczucia dla tych co dbaja o nasze pieniadze zadbajcie o swoje ~denis 3 2023-04-19 11:21
wig 20 1900pkt ludzie graja tutaj bedzie kosmos 200zł ~denis 1 2023-04-19 11:05
Iker zwinął wasz hajs... ~Andrzej 4 2023-04-19 10:59
wyniki -grubo 500zł ~tolas 1 2023-04-19 10:43
zbliza sie maj i wyniki kosmos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~thomas 1 2023-04-19 10:39
wyniki beda kosniczne 1000zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~denis 1 2023-04-19 10:37
Hehehe smieciuch zaraz na czerwono ~Buhahah 2 2023-04-19 10:17
Dywidenda ~Arek 4 2023-04-19 10:11
Plus 500 trading update ~krol_sedesow 2 2023-04-19 09:55
Torpol smuteczek ~Kaczan 7 2023-04-19 09:52
Klasyczne sprzedawanie ostatnich leszczy w okolicach przebijania ATH ~XXX 6 2023-04-19 09:35
Śmiecia już nikt nie chce ~Bor 15 2023-04-19 09:34
Gdyby 500 mln zł zysku netto było pewne to ~justprofit 3 2023-04-19 09:27
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.