Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Fujarki opadły? ~Hehe 1 2023-04-20 16:01
Ale gniotą światowego brokera ~Olo 2 2023-04-20 15:38
Uwaga slimaki wychodza w czasie deszczu ... ~Ktos 1 2023-04-20 14:53
Już wam pałeczki twardnialy ~Hehe 3 2023-04-20 14:44
MORAWIECKI O OLBRZYMICH DOPŁATACH DO POMP.! ~SUNEX 3 2023-04-20 14:41
Leci równo ~makler 9 2023-04-20 13:24
Głęboka czerwień ~Hue 1 2023-04-20 12:28
Przypominam - kurs 37pln - a Wy te same teksty co przy 18pln ~oko_proroka 2 2023-04-20 12:07
trolle a co z waszym słynnym RGR i wsparciem na 32,5 ? heheh ~makler 2 2023-04-20 11:48
To powinno być karane... ~Andrzej 10 2023-04-20 10:56
schemat akumulacji ~makler 4 2023-04-20 10:33
Sell in May and go away.... ~ffg 19 2023-04-20 10:11
Kolejny dzień, dawać powody do spadku ~Daro 6 2023-04-20 10:04
Dla zdrowotności trochę czerwieni nikomu nie zaszkodzi xd ~Wiemocogram 1 2023-04-20 10:00
Trailer Coffeehouse Simulator ponad 2.6 mln wyswietlen. ~Jhfd 1 2023-04-20 09:55
Czy zobaczymy 4 z przodu? ~ziemianin 4 2023-04-20 09:26
Od 31,70zł mamy piatkę wzrostową. ~sss 3 2023-04-20 08:58
A krzyczeli przy 16 że to już koniec... :) devil_ 10 2023-04-20 08:34
Obiektywnie ~Tom 5 2023-04-20 07:32
Pachnie mi to przeciekiem ~AdamSmith 15 2023-04-20 02:35
Plus500 ~Lah 11 2023-04-20 02:33
wnyki -kosmos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~tery 11 2023-04-19 22:31
czy w Polsce bedzie zakaz handlu CFD ~Waldi 10 2023-04-19 21:24
Dywidenda ~Siara 3 2023-04-19 21:10
Ile mają dni na podanie komunikatu o ewentualnym pozwoleniu na skup? ~Aligator 2 2023-04-19 20:59
Q1 za 2022 było 250 mln ~Zieleń 1 2023-04-19 19:56
Teraz BartSimpson i... ~Abdul 1 2023-04-19 17:44
POWINNI CAŁY ZYSK PRZEZNACZYĆ NA SKUP I UMORZENIE ~takaprawda 3 2023-04-19 14:46
RSI dopiero 67 i mocne kupuj ~radoslaw100 5 2023-04-19 14:41
Ktoś się tu jeszcze ostał? ~Xxx 10 2023-04-19 14:15
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.