Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
37 zł pierwszy raz w historii !! ~makler 1 2023-04-19 09:22
Lecimy na 40 zł ~Daro 1 2023-04-19 09:21
37 xD ~Hehe 1 2023-04-19 09:20
Na czym XTB zarabia! Dla świadomych... ~Fifi 4 2023-04-19 07:20
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 28 2023-04-18 22:00
Iker wywiad ~Kaczan 1 2023-04-18 20:53
Dywidenda ~Mania 5 2023-04-18 19:17
Czerwono mi! ~puma 4 2023-04-18 16:56
LONDYN wchodzi w LUBAWĘ tak jak byli na BIOMEDZIE .! ~londyn 4 2023-04-18 13:53
Dywidenda ~ralf 8 2023-04-18 13:16
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-04-18 09:54
No to teraz korekta, tak do 17 pln ~Przyszłość 6 2023-04-18 09:34
TE 10MILIONOW KARY Z KNF ZA GRZEBANIE KLIJENTA BEDA POCHODZIC Z ICH KONT ~NOWY 41 2023-04-18 08:29
Koszyczek ~makler 2 2023-04-18 08:10
Iker Casillas w Polsce ~Kaczan 4 2023-04-18 07:31
Upp i kolejny zjazd. A ci będzie przed dywidende ~Nsj 3 2023-04-18 07:30
napisze tylko tak buhahahahaha ~heheheheheh 3 2023-04-18 07:26
Ubrani jak tam zakupy. Dostaliście garściami ~Brrr 2 2023-04-18 06:41
Uciekajcie z akcji ostanie dni na to ~Nsj 2 2023-04-18 06:40
panowie, nie to jest najgorsze, ze jestesmy w d.... ~eh 4 2023-04-18 06:40
LUBAWA ...przed nami kontrakty wojskowe na miliardy zł..morawiecki ~lunatycy 2 2023-04-18 03:00
Nagony ~Nagony 9 2023-04-17 22:28
Trolle utopili się w swoim strachu - a kurs powoli w 50pln celuje ~oko_proroka 2 2023-04-17 19:10
A JAK KNF NIE WYRAZI ZGODY ~swir 4 2023-04-17 17:14
Ale gniotą światowego brokera ~Olo 2 2023-04-17 16:56
Nat GAS dzida ~AdamSmith 4 2023-04-17 16:25
Mijanka dzis z ccc ~Rafifarma 13 2023-04-17 15:50
Widly dolne ~makler 6 2023-04-17 15:33
Ale urwał! ~masakra 11 2023-04-17 14:38
Słowo na literkę D ~makler 4 2023-04-17 14:08
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.