|
Na XTB dalej siedzi sporo ciułaczy
|
~XXX
|
3
|
2023-04-22 06:26
|
|
Te wzrosty to był sygnał do ewakuacji
|
~Hehe
|
8
|
2023-04-22 06:24
|
|
WZA
|
~Siara
|
3
|
2023-04-21 21:49
|
|
Przyjmujemy zakłady?
|
~Miłosz
|
8
|
2023-04-21 17:34
|
|
spread na NAT.GAS
|
~makler
|
4
|
2023-04-21 17:22
|
|
Jedne krok w przód dwa w tył
|
~Hehe
|
3
|
2023-04-21 16:13
|
|
Komunikat
|
~Admin1
|
2
|
2023-04-21 14:43
|
|
Rozczarowanie
|
~Rafał
|
3
|
2023-04-21 14:16
|
|
Akumulacja w pełni, po drodze dawcy odpadają, ff coraz lżejszy
|
~makler
|
3
|
2023-04-21 14:00
|
|
Trudno!!
|
~gogo
|
1
|
2023-04-21 13:39
|
|
36,6
|
~Macmaster
|
2
|
2023-04-21 12:56
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2023-04-21 11:24
|
|
A tymczasem w NBP
|
~Kaczan
|
1
|
2023-04-21 10:52
|
|
fundamentalista
|
~Mały_akcjonariusz
|
6
|
2023-04-21 10:18
|
|
Jak kamień w wode
|
~Mirek
|
2
|
2023-04-21 09:31
|
|
Myślicie ze spadki były wczoraj?
|
~Hehe
|
2
|
2023-04-21 09:03
|
|
BROKERZY raportują WYSOKIE wyniki finansowe
|
~Kaczan
|
9
|
2023-04-21 07:53
|
|
Połowa kwietnia, brak zwołania WZA
|
~makler
|
7
|
2023-04-21 07:45
|
|
Tymczasem na indeksach m.in ropie ładnie buja. Link
|
~Wiemocogram
|
2
|
2023-04-21 06:32
|
|
Korekta ostatnich wzrostów
|
~Siwy
|
4
|
2023-04-21 06:17
|
|
SUNEX ......SZALEJE ...............MORAWIECKI O DOPŁATACH DO POMP.!
|
~SUNEX
|
1
|
2023-04-20 20:15
|
|
split 1:10 i domykamy lukę na 6 PLN.
|
~ath
|
1
|
2023-04-20 19:38
|
|
Szczekają, szczekają
|
~2533
|
1
|
2023-04-20 18:13
|
|
Hej spadzie, jak tam nastroje? Troche ostatnio wzrosło co? Buahahahaha
|
~Soul
|
1
|
2023-04-20 17:13
|
|
Wyniki rewelacja. Około 160-170 mln. zysk.
|
~Real
|
11
|
2023-04-20 16:15
|
|
Zobaczycie co się stanie z xtb i kursem.
|
~Bor
|
4
|
2023-04-20 16:03
|
|
Fujarki opadły?
|
~Hehe
|
1
|
2023-04-20 16:01
|
|
Ale gniotą światowego brokera
|
~Olo
|
2
|
2023-04-20 15:38
|
|
Uwaga slimaki wychodza w czasie deszczu ...
|
~Ktos
|
1
|
2023-04-20 14:53
|
|
Już wam pałeczki twardnialy
|
~Hehe
|
3
|
2023-04-20 14:44
|