Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na XTB dalej siedzi sporo ciułaczy ~XXX 3 2023-04-22 06:26
Te wzrosty to był sygnał do ewakuacji ~Hehe 8 2023-04-22 06:24
WZA ~Siara 3 2023-04-21 21:49
Przyjmujemy zakłady? ~Miłosz 8 2023-04-21 17:34
spread na NAT.GAS ~makler 4 2023-04-21 17:22
Jedne krok w przód dwa w tył ~Hehe 3 2023-04-21 16:13
Komunikat ~Admin1 2 2023-04-21 14:43
Rozczarowanie ~Rafał 3 2023-04-21 14:16
Akumulacja w pełni, po drodze dawcy odpadają, ff coraz lżejszy ~makler 3 2023-04-21 14:00
Trudno!! ~gogo 1 2023-04-21 13:39
36,6 ~Macmaster 2 2023-04-21 12:56
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-04-21 11:24
A tymczasem w NBP ~Kaczan 1 2023-04-21 10:52
fundamentalista ~Mały_akcjonariusz 6 2023-04-21 10:18
Jak kamień w wode ~Mirek 2 2023-04-21 09:31
Myślicie ze spadki były wczoraj? ~Hehe 2 2023-04-21 09:03
BROKERZY raportują WYSOKIE wyniki finansowe ~Kaczan 9 2023-04-21 07:53
Połowa kwietnia, brak zwołania WZA ~makler 7 2023-04-21 07:45
Tymczasem na indeksach m.in ropie ładnie buja. Link ~Wiemocogram 2 2023-04-21 06:32
Korekta ostatnich wzrostów ~Siwy 4 2023-04-21 06:17
SUNEX ......SZALEJE ...............MORAWIECKI O DOPŁATACH DO POMP.! ~SUNEX 1 2023-04-20 20:15
split 1:10 i domykamy lukę na 6 PLN. ~ath 1 2023-04-20 19:38
Szczekają, szczekają ~2533 1 2023-04-20 18:13
Hej spadzie, jak tam nastroje? Troche ostatnio wzrosło co? Buahahahaha ~Soul 1 2023-04-20 17:13
Wyniki rewelacja. Około 160-170 mln. zysk. ~Real 11 2023-04-20 16:15
Zobaczycie co się stanie z xtb i kursem. ~Bor 4 2023-04-20 16:03
Fujarki opadły? ~Hehe 1 2023-04-20 16:01
Ale gniotą światowego brokera ~Olo 2 2023-04-20 15:38
Uwaga slimaki wychodza w czasie deszczu ... ~Ktos 1 2023-04-20 14:53
Już wam pałeczki twardnialy ~Hehe 3 2023-04-20 14:44
[x]
XTB -3,07% 104,30 2026-06-26 16:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.