Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
trolle a jak tam wasz RGR i wybicie 32,5 w dół ? hehe coś cisza o tym ~makler 1 2023-04-24 14:20
Drobni jak chcecie ratować kapitał ~Nsns 2 2023-04-24 13:46
To co się dzieje na tej spółce to żart ~Dodo 4 2023-04-24 13:28
Spadła popularność xtb. ~Xxx 1 2023-04-24 13:14
Syf upadnie szybciej niż myślicie. ~Bsb 5 2023-04-24 13:09
Czy forum bankiera to glowna siedziba spekulantow? ~Maniek 1 2023-04-24 13:08
czerwien, widze czerwien, czyli dzien jak codzien - szmata ~jej 9 2023-04-24 12:41
Naiwni kupują akcje trupa ~Nsbs 5 2023-04-24 12:13
Klasyczne spuszczanie krwi przed wynikami ~XXX 6 2023-04-24 11:32
Będzie pomka przed wynikami? ~szeryf 2 2023-04-24 11:13
"dbając o należytą komunikację z interesariuszami"-nie podoba mi się to ~MATIz 1 2023-04-24 10:51
Spadki na niskim wolumenie, wzrosty na wysokim ~jeden_rabin 1 2023-04-24 09:55
XTB z tanimi akcjami. Prezes komentuje ~Kaczan 4 2023-04-24 09:22
XTB czyli jihad finansowy ~marek 1 2023-04-24 09:13
Pachnie zwala ~Senior 5 2023-04-24 08:31
ccc juz na plusie a smiec jak zawsze :D ~hmmm 10 2023-04-24 05:28
Po przebiciu ATH ~Spring 14 2023-04-24 02:22
3 sesje i szacunki za Q1 ~radoslaw100 8 2023-04-23 22:48
Miało być 16pln, jest 35pln - gamo.nie pięknie zaorani ~oko_proroka 8 2023-04-23 17:41
Pomału kiepsko to zaczyna wyglądać ~Bolo 5 2023-04-22 15:03
Psy szczekają a mądrzy cierpliwie trzymają ~XXX 7 2023-04-22 08:19
Na XTB dalej siedzi sporo ciułaczy ~XXX 3 2023-04-22 06:26
Te wzrosty to był sygnał do ewakuacji ~Hehe 8 2023-04-22 06:24
WZA ~Siara 3 2023-04-21 21:49
Przyjmujemy zakłady? ~Miłosz 8 2023-04-21 17:34
spread na NAT.GAS ~makler 4 2023-04-21 17:22
Jedne krok w przód dwa w tył ~Hehe 3 2023-04-21 16:13
Komunikat ~Admin1 2 2023-04-21 14:43
Rozczarowanie ~Rafał 3 2023-04-21 14:16
Akumulacja w pełni, po drodze dawcy odpadają, ff coraz lżejszy ~makler 3 2023-04-21 14:00
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.