|
Dzs to tylko jakies niedoroby sprzedają
|
~Stig
|
1
|
2023-04-26 09:02
|
|
Vix +15
|
~Paweł
|
6
|
2023-04-26 07:32
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
PORÓWNANIE BUMECH -- XTB !!!!!!
|
~PREZES
|
5
|
2023-04-26 07:23
|
|
Czy są w końcu jakieś wiadmości czy XTB planuje dodanie Kanady?
|
~SurowcoweInwestycje
|
4
|
2023-04-26 00:28
|
|
Dajcie se siana na bananie. Poniżej konsensusu 0.001 to -10%
|
~Darek
|
1
|
2023-04-25 21:24
|
|
Wojciech Kopciewski dobrał. 21 akcji ma
|
~JulianSkarpeta
|
12
|
2023-04-25 20:57
|
|
Co z tego, że korekta 5%, jak w grudniu23 będzie 60+?
|
~RysioOmarysio
|
12
|
2023-04-25 17:22
|
|
obroty znacznie wyższe niż wczoraj na spadku
|
~makler
|
6
|
2023-04-25 16:54
|
|
Dzisiaj dokupiłem i jutro dokupie!!!
|
~Harry
|
4
|
2023-04-25 16:37
|
|
Ruszyły zakupy na wyścigi?
|
~omaRysio
|
4
|
2023-04-25 13:38
|
|
Ładuje się wam xstation?
|
~eh
|
3
|
2023-04-25 13:13
|
|
O której szacunki?
|
~Mega
|
3
|
2023-04-25 12:31
|
|
na google trends 1q był dla xtb TOP
|
~jeden_rabin
|
3
|
2023-04-25 10:50
|
|
Koniec korekty i nowe ATH Panowie i Panewki
|
~Stig
|
3
|
2023-04-25 10:44
|
|
Jakie to uczucie przespać 15, 20 gdy jest 35?
|
~oko_proroka
|
13
|
2023-04-25 09:14
|
|
Jakie to uczucie nie sprzedać po 35, zaraz będzie 20 i 15
|
~Jola
|
6
|
2023-04-25 08:50
|
|
Zgadywanie wyników
|
~Anon
|
8
|
2023-04-25 06:55
|
|
a co myślicie o takim scenariuszu...
|
~pytanie
|
3
|
2023-04-25 00:22
|
|
ile jutro 2 ,3 ,4 na minusie dziadostwo
|
~Rafal
|
1
|
2023-04-24 20:02
|
|
Widać, że dzisiaj znowu odetną malkontentów
|
~oko_proroka
|
21
|
2023-04-24 20:02
|
|
Kurs spada przed wynikami, to znaczy, że wyniki będą dobre
|
~Jojek
|
7
|
2023-04-24 19:15
|
|
Będzie niespodzianka?
|
~Gracz
|
5
|
2023-04-24 18:00
|
|
Brak akcje mamy ich setki tysięcy
|
~Gg
|
2
|
2023-04-24 17:34
|
|
Rekord!!!
|
~Jerry
|
4
|
2023-04-24 17:12
|
|
Balon pęka
|
~Jjh
|
4
|
2023-04-24 16:41
|
|
Czego się spodziewaliscie
|
~Jajko
|
7
|
2023-04-24 15:19
|
|
Zakład o 50 tyś co się stanie z kursem
|
~Bff
|
5
|
2023-04-24 15:10
|
|
Coś czuje ze będą jaja z wynikami
|
~Jw
|
2
|
2023-04-24 15:06
|
|
trolle a jak tam wasz RGR i wybicie 32,5 w dół ? hehe coś cisza o tym
|
~makler
|
1
|
2023-04-24 14:20
|
|
Drobni jak chcecie ratować kapitał
|
~Nsns
|
2
|
2023-04-24 13:46
|