Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dzs to tylko jakies niedoroby sprzedają ~Stig 1 2023-04-26 09:02
Vix +15 ~Paweł 6 2023-04-26 07:32
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
PORÓWNANIE BUMECH -- XTB !!!!!! ~PREZES 5 2023-04-26 07:23
Czy są w końcu jakieś wiadmości czy XTB planuje dodanie Kanady? ~SurowcoweInwestycje 4 2023-04-26 00:28
Dajcie se siana na bananie. Poniżej konsensusu 0.001 to -10% ~Darek 1 2023-04-25 21:24
Wojciech Kopciewski dobrał. 21 akcji ma ~JulianSkarpeta 12 2023-04-25 20:57
Co z tego, że korekta 5%, jak w grudniu23 będzie 60+? ~RysioOmarysio 12 2023-04-25 17:22
obroty znacznie wyższe niż wczoraj na spadku ~makler 6 2023-04-25 16:54
Dzisiaj dokupiłem i jutro dokupie!!! ~Harry 4 2023-04-25 16:37
Ruszyły zakupy na wyścigi? ~omaRysio 4 2023-04-25 13:38
Ładuje się wam xstation? ~eh 3 2023-04-25 13:13
O której szacunki? ~Mega 3 2023-04-25 12:31
na google trends 1q był dla xtb TOP ~jeden_rabin 3 2023-04-25 10:50
Koniec korekty i nowe ATH Panowie i Panewki ~Stig 3 2023-04-25 10:44
Jakie to uczucie przespać 15, 20 gdy jest 35? ~oko_proroka 13 2023-04-25 09:14
Jakie to uczucie nie sprzedać po 35, zaraz będzie 20 i 15 ~Jola 6 2023-04-25 08:50
Zgadywanie wyników ~Anon 8 2023-04-25 06:55
a co myślicie o takim scenariuszu... ~pytanie 3 2023-04-25 00:22
ile jutro 2 ,3 ,4 na minusie dziadostwo ~Rafal 1 2023-04-24 20:02
Widać, że dzisiaj znowu odetną malkontentów ~oko_proroka 21 2023-04-24 20:02
Kurs spada przed wynikami, to znaczy, że wyniki będą dobre ~Jojek 7 2023-04-24 19:15
Będzie niespodzianka? ~Gracz 5 2023-04-24 18:00
Brak akcje mamy ich setki tysięcy ~Gg 2 2023-04-24 17:34
Rekord!!! ~Jerry 4 2023-04-24 17:12
Balon pęka ~Jjh 4 2023-04-24 16:41
Czego się spodziewaliscie ~Jajko 7 2023-04-24 15:19
Zakład o 50 tyś co się stanie z kursem ~Bff 5 2023-04-24 15:10
Coś czuje ze będą jaja z wynikami ~Jw 2 2023-04-24 15:06
trolle a jak tam wasz RGR i wybicie 32,5 w dół ? hehe coś cisza o tym ~makler 1 2023-04-24 14:20
Drobni jak chcecie ratować kapitał ~Nsns 2 2023-04-24 13:46
[x]
XTB 0,20% 107,76 2026-06-25 15:54:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.