40-50 na kursie?
Niestety zyski xtb w tym roku się nie powtórzą. Ubiegły tydzień to była piękna okazja do wyrzucenia akcji. W sumie tą okazja nadal jest.
Xtb dało zarobić w tym roku i na tym póki co koniec. Po dywidendzie kurs 28-33pln i powolny wzrost kilkanaście % rocznie. Nie ma powodów, aby było wyzej.