Może ktoś jutro zadać w czasie sesji Q&A takie pytanie? Ja niestety nie będę miał możliwości słuchania tego na live, a pewnie sporo z nas chciałoby to wiedzieć:
Czy Spółka planuje:
1. uruchomienie kantoru online
2. wprowadzenie kart płatniczych
3. możliwość robienia transakcji finansowanych karta bezpośrednio z rachunku w XTB jesli przepisy prawa n to pozwalają
4. ubezpieczenia
5. fundusz pasywny
Pozdrawiam