Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Koniec paliwa! ~Hue 6 2023-04-27 11:54
Trole piszą o spadkach od 12zł ~Januszex 2 2023-04-27 11:50
XTB koniec wzrostów-formacja "Adam..."-zerwał i ugryzł jabko,którego...? ~Domino 1 2023-04-27 11:38
Co będzie z brokerami? Brokerzy vs AI ~O_o 32 2023-04-27 11:36
Jest kwit kozak nie na darmo ekipa zaorskiego naciąga gawiedz na zoomie ~AdamSmith 4 2023-04-27 11:30
Kto zarobiony zaprtaszam na Greenx ~spekuła 3 2023-04-27 11:26
teraz to juz nie ma kto oddwac codziennie nowe ath ~AdamSmith 5 2023-04-27 11:24
40 PO RAZ PIERWSZY !!! devil_ 6 2023-04-27 11:21
40 PLN witamy. ~Gibonlak 2 2023-04-27 11:06
Lecim na 100 smeic CDR nie taka miał kapitalizacje przy śmiesznych zyzka ~AdamSmith 2 2023-04-27 11:04
prognoza Trigon - XTB wypłaci 47,1 w dywidendach do 2032 ~KLUB200 28 2023-04-27 11:00
Jedziemy na 500 jak Merc.... ~salceson 1 2023-04-27 10:57
Dla wątpiących czy tu będzie 100 zł ~Olek 2 2023-04-27 10:54
jest rekomendacja czas sprzedawać ~jano 12 2023-04-27 10:52
XTB zapowiada na wrzesień-październik nowy produkt ~infostrefa 2 2023-04-27 10:50
czyli skup na zasadzie ofert, nie z rynku ~makler 12 2023-04-27 10:48
DZISIAJ SPRZEDAJ ~swir 8 2023-04-27 10:34
dzis 40 + ~Patrycja 2 2023-04-27 10:22
Drugi scenariusz zakłada dywidendę w wysokości 75 proc.zysku netto za 22 ~ITYLEWTEMACIE 1 2023-04-27 10:15
Może byc aż 75% zysku pod dywidende !!! ~info 2 2023-04-27 10:14
Koniec zjazdu...XTB pójdzie w górę...nowe ATH...kierunek 40 już wkrótce? ~Domino 4 2023-04-27 10:09
Będą górne? ~Antek 1 2023-04-27 09:58
czyli to nie krypto spot jesienią ~makler 1 2023-04-27 09:55
Kapitał płynie na ASBIS ~ObserwatoR 1 2023-04-27 09:45
Tylko 9%? ~Antek 8 2023-04-27 09:44
Pięknie prowadzone ~Bambi 2 2023-04-27 09:40
Firma ma ogromny potencjał, te 44zł, to śmieszna wycena ~raport 2 2023-04-27 09:39
jeszcze jakby dali info, że 75% dywidendy zamiast skupu! ~bolo 4 2023-04-27 09:36
I co spadziowe pata_fiany?. Przecież to było do przewidzenia. Mysleć!! ~real 1 2023-04-27 09:34
Konkurencja próbuje blokować wzrosty,to mają pecha i słabych analityków? ~Domino 9 2023-04-27 09:33
[x]
XTB -0,45% 109,50 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.