|
Koniec paliwa!
|
~Hue
|
6
|
2023-04-27 11:54
|
|
Trole piszą o spadkach od 12zł
|
~Januszex
|
2
|
2023-04-27 11:50
|
|
XTB koniec wzrostów-formacja "Adam..."-zerwał i ugryzł jabko,którego...?
|
~Domino
|
1
|
2023-04-27 11:38
|
|
Co będzie z brokerami? Brokerzy vs AI
|
~O_o
|
32
|
2023-04-27 11:36
|
|
Jest kwit kozak nie na darmo ekipa zaorskiego naciąga gawiedz na zoomie
|
~AdamSmith
|
4
|
2023-04-27 11:30
|
|
Kto zarobiony zaprtaszam na Greenx
|
~spekuła
|
3
|
2023-04-27 11:26
|
|
teraz to juz nie ma kto oddwac codziennie nowe ath
|
~AdamSmith
|
5
|
2023-04-27 11:24
|
|
40 PO RAZ PIERWSZY !!!
|
devil_
|
6
|
2023-04-27 11:21
|
|
40 PLN witamy.
|
~Gibonlak
|
2
|
2023-04-27 11:06
|
|
Lecim na 100 smeic CDR nie taka miał kapitalizacje przy śmiesznych zyzka
|
~AdamSmith
|
2
|
2023-04-27 11:04
|
|
prognoza Trigon - XTB wypłaci 47,1 w dywidendach do 2032
|
~KLUB200
|
28
|
2023-04-27 11:00
|
|
Jedziemy na 500 jak Merc....
|
~salceson
|
1
|
2023-04-27 10:57
|
|
Dla wątpiących czy tu będzie 100 zł
|
~Olek
|
2
|
2023-04-27 10:54
|
|
jest rekomendacja czas sprzedawać
|
~jano
|
12
|
2023-04-27 10:52
|
|
XTB zapowiada na wrzesień-październik nowy produkt
|
~infostrefa
|
2
|
2023-04-27 10:50
|
|
czyli skup na zasadzie ofert, nie z rynku
|
~makler
|
12
|
2023-04-27 10:48
|
|
DZISIAJ SPRZEDAJ
|
~swir
|
8
|
2023-04-27 10:34
|
|
dzis 40 +
|
~Patrycja
|
2
|
2023-04-27 10:22
|
|
Drugi scenariusz zakłada dywidendę w wysokości 75 proc.zysku netto za 22
|
~ITYLEWTEMACIE
|
1
|
2023-04-27 10:15
|
|
Może byc aż 75% zysku pod dywidende !!!
|
~info
|
2
|
2023-04-27 10:14
|
|
Koniec zjazdu...XTB pójdzie w górę...nowe ATH...kierunek 40 już wkrótce?
|
~Domino
|
4
|
2023-04-27 10:09
|
|
Będą górne?
|
~Antek
|
1
|
2023-04-27 09:58
|
|
czyli to nie krypto spot jesienią
|
~makler
|
1
|
2023-04-27 09:55
|
|
Kapitał płynie na ASBIS
|
~ObserwatoR
|
1
|
2023-04-27 09:45
|
|
Tylko 9%?
|
~Antek
|
8
|
2023-04-27 09:44
|
|
Pięknie prowadzone
|
~Bambi
|
2
|
2023-04-27 09:40
|
|
Firma ma ogromny potencjał, te 44zł, to śmieszna wycena
|
~raport
|
2
|
2023-04-27 09:39
|
|
jeszcze jakby dali info, że 75% dywidendy zamiast skupu!
|
~bolo
|
4
|
2023-04-27 09:36
|
|
I co spadziowe pata_fiany?. Przecież to było do przewidzenia. Mysleć!!
|
~real
|
1
|
2023-04-27 09:34
|
|
Konkurencja próbuje blokować wzrosty,to mają pecha i słabych analityków?
|
~Domino
|
9
|
2023-04-27 09:33
|