Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Obligacje + Karta XTB + IKE / ISA konta emerytalne ~KLUB200 9 2024-06-18 11:40
AT:XTB koniec wzrostów...formacja konserwacja...szykuje się korekta...? ~Dominicus 1 2024-06-18 11:09
Konkurencja nie śpi ~Viktor 1 2024-06-18 09:58
Dziś 70zł ~Sołtys 2 2024-06-18 09:52
2 zł od ATH ~makler 7 2024-06-18 09:47
Spadzie jak zwykle dali ciała ~Sławek 1 2024-06-18 09:43
To kiedy następna awaria? ~Początkujący 4 2024-06-18 09:19
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2024-06-18 09:14
POMPA! Ssąca ~Dexter 1 2024-06-18 09:09
Co znowu awaria? ~ali 12 2024-06-18 06:47
[5.172.235.) jak już zmeniasz nicki to może być pomyślał o IP? ~BekaZeSpadzi 4 2024-06-17 22:03
Spółka manipulacje porzyczanie akcji. ~Bgky 2 2024-06-17 22:01
Wywalało stop lossy na akcjach w USA po tej akcji na -99%? ~Giełdowska 3 2024-06-17 21:19
no i nici z tańszego zakupu akcji z kwoty dywidendy... ~makler 8 2024-06-17 20:45
Za 3 dni schodzę z haka ~Sławek 4 2024-06-17 19:56
Akcje po 65 ~Akcjonariusz 6 2024-06-17 19:49
Hej trole podobno macie konta w XTB ~Grażyna 8 2024-06-17 19:45
Wyprzedajecie akcje XTB ~olarf 2 2024-06-17 18:56
Jutro cd. pompy Do końca miesiąca odrobienie dywidendy ~Pompiarz 1 2024-06-17 17:29
I po awarii, szybko usunęli ~Marek 8 2024-06-17 17:02
My jesteśmy dla nich produktem a nie klientem ~Ja 4 2024-06-17 16:56
błąd wykresu po awarii ~stratny 1 2024-06-17 16:41
Już działa, możecie kupować akcje JSW i wystawiać na 100 zł, shorty dead ~Arc 1 2024-06-17 16:36
Świeca na tesla ~tesla_sucks 3 2024-06-17 16:16
Zaraz opłaceni trole zaczną wyzywać niezadowolonych klientów 3,2,1... ~Jprdl 1 2024-06-17 16:07
Działa już wam ? ~tom87 4 2024-06-17 16:07
XTB Nie działa ~Zito 6 2024-06-17 16:07
"U mnie działa" ~Ciekawy 1 2024-06-17 16:04
Alternatywa ~zlodziej 1 2024-06-17 15:58
Co za ścierowo teraz to już codzienna tradycja ~GoldDigger 2 2024-06-17 15:57
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.