Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
BlackRock Fund Advisors ~Lucek 12 2024-06-19 15:40
Ocena sytuacji w wyścigu do W20 ~Inwestor 3 2024-06-19 15:02
77 zł. ~szczęśliwecyfry 6 2024-06-19 13:06
A skąd to ssanie dzisiaj? ~Pit 16 2024-06-19 12:16
już tylko 4 zł to ATH ~mezo 1 2024-06-19 12:06
KOCHANI GDZIE LECIMY ~trader321 6 2024-06-19 11:57
Zamierza ktoś dokupić XTB w czwartek z dywidendy i ile? ~Xxx 11 2024-06-19 11:22
Na której spółce ukraińskiej górne widły? (Milkiland, Ksgagro, Kernel) ~Kamil 1 2024-06-19 11:09
czy kupujący za dywidendę podpompują kurs a poteme obsuwanie? ~123 4 2024-06-19 10:49
Obligacje i karta walutowa ~Informatyk 5 2024-06-19 09:28
XTB zwycięzcą rankingu rachunków maklerskich - pb.pl - LINK ~Onyx 1 2024-06-19 08:49
https://m.imdb.com/user/ur183516935/ ~juki 2 2024-06-19 08:26
Sprzeciw ~Max 4 2024-06-19 01:36
Macie problem z mBank giełda? ~Lukas 13 2024-06-19 01:30
Kto da więcej? ~Hercules 2 2024-06-18 21:30
NOWE ATH ~trader321 4 2024-06-18 18:48
15.30 XTB znowu padł ~Mareen 18 2024-06-18 16:23
Zamknięcie luki dywidendowej ~XMan 10 2024-06-18 16:11
Ogłosili już wyniki za 2q? ~Irmina 8 2024-06-18 16:00
Od poniedziałku pompa na 80zł ~Kozanostra 14 2024-06-18 15:42
Piękno giełdy ~Viktor 3 2024-06-18 15:41
Zarobimy premie dywidenda 4 zł i jeszcze kurs wraca na swoje miejsce ~Dexter 6 2024-06-18 13:28
Marzy mi się 60 zł na 20/06. Proszę spadzie dajcie z siebie więcej :) ~Lucek 8 2024-06-18 13:04
jutro luka pompa ~Dexter 6 2024-06-18 13:00
REWIZJA W20!!!! ~trader321 32 2024-06-18 13:00
Pompa musi być i jest. Cel tej fali to 100 ~Dexter 1 2024-06-18 12:53
Czy BalckRock ogłosi wezwanie na XTB? ~ziemianin 7 2024-06-18 12:53
Już widzę te miny spadzi ~Slawek 1 2024-06-18 12:46
Po promocji wieśniaki. Wyleszczeni - wystąp. ~Adios 9 2024-06-18 11:51
Obligacje + Karta XTB + IKE / ISA konta emerytalne ~KLUB200 9 2024-06-18 11:40
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.