Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pieluchy założone ? XD ~Michaś 1 2024-06-17 15:56
Co się wyprawia z tym XTB syf a nie produkt. ~Alanix 2 2024-06-17 15:51
Wnimanie ~Anaszpan 1 2024-06-17 15:48
Ja pompuje kolejne 600 kupione a Ty? Czy pompujesz? ~Dexter 5 2024-06-17 15:46
Znów awaria... co za g ~Jprdl 4 2024-06-17 15:46
Nie otwierajcie kont na xtb - strata czasu ~Jprdl 3 2024-06-17 15:46
Zamykamy konta za te zagrania ~Jprdl 3 2024-06-17 15:45
ZNOWU AWARIA ~skoda 6 2024-06-17 15:42
Awaria i moje akcje!!!!!! ~Marpro124 1 2024-06-17 15:39
Znowu się zawiesiło co za dziadostwo ~Akcjonariusz 2 2024-06-17 15:37
Awaria, a chciałem załadować akcje INNOGENE ~MEGAWONSZ 1 2024-06-17 15:37
czemu serwery znowu lezą? ~ujm 1 2024-06-17 15:34
Działa wam apka xtb? ~Jq 1 2024-06-17 15:32
Pompować dziada Wyciągać zaskórniaki ~Dexter 1 2024-06-17 12:55
przyjęte zgłoszenie o awarii pompy zostanie zrealizowane dopiero w ~pogotowie-techniczne 6 2024-06-17 12:42
Jeszcze tylko 3 dni ~Początkujący 3 2024-06-17 10:06
14 razy więcej transakcji niż zazwyczaj ~KDPW 8 2024-06-17 09:04
W przyszłym roku jeszcze większa dywidenda. ~Hercules 13 2024-06-16 10:35
Ależ ktoś płaci za złe info, żeby zbić kurs. ~Real 4 2024-06-15 12:08
Za 8 dni schodzę z haka ~Sławek 11 2024-06-14 18:56
ale słabo buahahahahahahahahahahahahahahhaaabjx mbg ~jaknajszybciejusuną 1 2024-06-14 16:43
Niestety chyba kolejna faza korekty ~Romualdo 2 2024-06-14 15:47
Na widok kursu cukier mi spadł ~Marian 4 2024-06-14 14:09
to odbicie przed chwilą to mogła być jedynie korekta w korekcie ~123 1 2024-06-14 14:01
Kto chce niech sprzedaje i otworzy sobie lokatę ~KLUB200 37 2024-06-14 13:40
na-2%-3% nie ma chętnych do sprzedaży; powyżej -10% sprzedają na wyścigi ~123 7 2024-06-14 13:32
Raz na wozie, raz pod wozem ~An 2 2024-06-14 13:18
jeśli nasdq słabo otworzy się a potem poprawi na południe ~123 3 2024-06-14 13:15
Koniec pseudo odbicia ~Hue 2 2024-06-14 13:04
Trollownia chce taniej kupić ~Marek 1 2024-06-14 13:01
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.