|
Pieluchy założone ? XD
|
~Michaś
|
1
|
2024-06-17 15:56
|
|
Co się wyprawia z tym XTB syf a nie produkt.
|
~Alanix
|
2
|
2024-06-17 15:51
|
|
Wnimanie
|
~Anaszpan
|
1
|
2024-06-17 15:48
|
|
Ja pompuje kolejne 600 kupione a Ty? Czy pompujesz?
|
~Dexter
|
5
|
2024-06-17 15:46
|
|
Znów awaria... co za g
|
~Jprdl
|
4
|
2024-06-17 15:46
|
|
Nie otwierajcie kont na xtb - strata czasu
|
~Jprdl
|
3
|
2024-06-17 15:46
|
|
Zamykamy konta za te zagrania
|
~Jprdl
|
3
|
2024-06-17 15:45
|
|
ZNOWU AWARIA
|
~skoda
|
6
|
2024-06-17 15:42
|
|
Awaria i moje akcje!!!!!!
|
~Marpro124
|
1
|
2024-06-17 15:39
|
|
Znowu się zawiesiło co za dziadostwo
|
~Akcjonariusz
|
2
|
2024-06-17 15:37
|
|
Awaria, a chciałem załadować akcje INNOGENE
|
~MEGAWONSZ
|
1
|
2024-06-17 15:37
|
|
czemu serwery znowu lezą?
|
~ujm
|
1
|
2024-06-17 15:34
|
|
Działa wam apka xtb?
|
~Jq
|
1
|
2024-06-17 15:32
|
|
Pompować dziada Wyciągać zaskórniaki
|
~Dexter
|
1
|
2024-06-17 12:55
|
|
przyjęte zgłoszenie o awarii pompy zostanie zrealizowane dopiero w
|
~pogotowie-techniczne
|
6
|
2024-06-17 12:42
|
|
Jeszcze tylko 3 dni
|
~Początkujący
|
3
|
2024-06-17 10:06
|
|
14 razy więcej transakcji niż zazwyczaj
|
~KDPW
|
8
|
2024-06-17 09:04
|
|
W przyszłym roku jeszcze większa dywidenda.
|
~Hercules
|
13
|
2024-06-16 10:35
|
|
Ależ ktoś płaci za złe info, żeby zbić kurs.
|
~Real
|
4
|
2024-06-15 12:08
|
|
Za 8 dni schodzę z haka
|
~Sławek
|
11
|
2024-06-14 18:56
|
|
ale słabo buahahahahahahahahahahahahahahhaaabjx mbg
|
~jaknajszybciejusuną
|
1
|
2024-06-14 16:43
|
|
Niestety chyba kolejna faza korekty
|
~Romualdo
|
2
|
2024-06-14 15:47
|
|
Na widok kursu cukier mi spadł
|
~Marian
|
4
|
2024-06-14 14:09
|
|
to odbicie przed chwilą to mogła być jedynie korekta w korekcie
|
~123
|
1
|
2024-06-14 14:01
|
|
Kto chce niech sprzedaje i otworzy sobie lokatę
|
~KLUB200
|
37
|
2024-06-14 13:40
|
|
na-2%-3% nie ma chętnych do sprzedaży; powyżej -10% sprzedają na wyścigi
|
~123
|
7
|
2024-06-14 13:32
|
|
Raz na wozie, raz pod wozem
|
~An
|
2
|
2024-06-14 13:18
|
|
jeśli nasdq słabo otworzy się a potem poprawi na południe
|
~123
|
3
|
2024-06-14 13:15
|
|
Koniec pseudo odbicia
|
~Hue
|
2
|
2024-06-14 13:04
|
|
Trollownia chce taniej kupić
|
~Marek
|
1
|
2024-06-14 13:01
|