Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jupi dywidenda i kurs na swoim miejscu KXTB :* ~Darek 2 2024-06-20 12:12
Właśnie wpadła na konto XTB ~Hanys 1 2024-06-20 12:07
Obroty ~DonJuan 3 2024-06-20 12:01
Wielu chyba dostało dywidendę i są już na zakupach ~Obserwatorzy 9 2024-06-20 11:41
Stooq ostatnio zająknął sie o XTB 6 lutego ~makler 2 2024-06-20 11:13
obniżają cenę, żeby móc kupić więcej gielding 4 2024-06-20 11:04
Dywidendziarze jutro z rana pompa. ~Hercules 8 2024-06-20 10:53
po pierwszym rzucie kupujących za dywidendę szybka czapa ~mezo 2 2024-06-20 10:51
O 12stej spadzie ~Sol 4 2024-06-20 10:51
Dzisiaj czerwono ~Hue 2 2024-06-20 10:46
ZondaCrypto I Yoshi innovation łacza siły ! :) ~nowy 2 2024-06-20 10:43
Zakładają konto i czują się jak Bóg ~Slavko 5 2024-06-20 10:24
Jeszcze nie mam dywidenty.... ~technik-at 5 2024-06-20 10:14
Skoro co chwila serwery siadają to wiecie jakie przyrosty ~Ath 12 2024-06-20 10:00
Ale wyebało ~Jarek 1 2024-06-20 09:45
Po wynikach za 2q cena za akcję trzycyfrowa ~Paweł 2 2024-06-20 09:44
Sytuacja napięta jak bycze jaja. Czy będzie i jaki popyt na akcje ~Dexter 3 2024-06-20 09:43
ale coś nie kupujecie za te dyfitente chę ? ~tyfitentowiec 2 2024-06-20 09:43
Będzie nowe wezwanie na akcje Kernela - INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Anna 2 2024-06-20 09:42
czyżbym został oszukany? jestem przerażony ~superfan_xtb 5 2024-06-20 09:26
Czy spadzie powinny wymyśleć jakieś nowe teksty, jak sądzicie? ~BekaZeSpadzi 8 2024-06-20 09:20
Co się dzieje gdzie dywidenda? ~Dorotka 14 2024-06-20 08:59
Szampan już się chłodzi na jutro ~Sławek 18 2024-06-20 05:16
Papier ma moc ~Krzysiek 2 2024-06-19 22:47
Reklama XTB na meczu siatkówki ~Spokojny 3 2024-06-19 21:35
Dywidenda ~Aaaa 6 2024-06-19 21:19
Akcje spadają w dół :( ~Akcjonariusz 14 2024-06-19 19:28
GAME CHANGER_MF.GOV.PL ~trader321 20 2024-06-19 19:24
Jakich narzędzi ~Anakin33 7 2024-06-19 19:08
Ameryka ~Viktor 2 2024-06-19 16:53
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.