|
Kto kupił odemnie za 73
|
~Pit
|
27
|
2024-06-21 09:50
|
|
Revolut może być wyceniony na ponad 40 mld USD
|
~makler
|
3
|
2024-06-21 08:59
|
|
Kurs 70,84 zł Ponad 13 zł brutto dywidendy odebrane. Akcje spłacone :)
|
~Martita
|
7
|
2024-06-21 08:22
|
|
99,99 % wpisów jest tu bezwartościowa w tym mój, pozdrawiam serdeńka
|
~ciamusz
|
1
|
2024-06-20 23:12
|
|
Dramat. Już po dywidendzie
|
~Gargamel
|
5
|
2024-06-20 22:33
|
|
Bardzo dobre prognozy CMC Markets na rok 2024/2025
|
~Iron
|
10
|
2024-06-20 22:10
|
|
Spokojne .....jak na wojnie .
|
~xzx
|
3
|
2024-06-20 20:05
|
|
Alior dywidendy brak
|
~Azazello
|
16
|
2024-06-20 20:01
|
|
Równo o godzinie 12-sta 03 wpłynęła dywidenda na moje
|
~Obserwatorzy
|
2
|
2024-06-20 16:21
|
|
z kresek wyglada bardzo dobrze...
|
~bob
|
6
|
2024-06-20 16:12
|
|
Nowy szczyt już za 2 dni
|
~Sławek
|
12
|
2024-06-20 16:09
|
|
Idzie dystrybucja 72,24
|
~tazzz
|
6
|
2024-06-20 16:06
|
|
trollownia naganiająca na wzrosty a mająca rachunki w bm pekao sa
|
~123
|
3
|
2024-06-20 16:01
|
|
JAK TAM SZAMPAN PANIE SLAWKU CHYBA RACZEJ PIWO SKARPETKA
|
~dywidendowcy
|
2
|
2024-06-20 15:57
|
|
Kupuje się zawsze zaraz po odcięciu, a nie po wypłacie dywidendy
|
~GallAnonim
|
1
|
2024-06-20 14:41
|
|
JAKI GIGANTYCZNY ABSURD kompletna klapa panowie dywidendowcy
|
~wariatkowopolskie
|
1
|
2024-06-20 14:22
|
|
Zaraz lekka korekta jakieś 10 zł
|
~Alek
|
4
|
2024-06-20 14:09
|
|
Reinwestowanie dywidendy wypadło bardzo blado
|
~saruman
|
4
|
2024-06-20 14:04
|
|
czy tu mamy ubieranie kupujących za dywidende?
|
~123
|
10
|
2024-06-20 14:04
|
|
@Dexter ma jednak łeb jak sklep
|
~123
|
8
|
2024-06-20 13:57
|
|
Odcięcie dywidendy
|
~Ja
|
4
|
2024-06-20 13:48
|
|
Pytanie techniczne
|
~Pawel
|
1
|
2024-06-20 13:47
|
|
Dokupione i jedziemy w kierunku setki
|
~Ola
|
3
|
2024-06-20 13:26
|
|
Dywidenda na rachunku. Enjoy!
|
~Ktuś
|
14
|
2024-06-20 13:15
|
|
Dywidenda
|
~Siara
|
3
|
2024-06-20 13:08
|
|
Groszo dywidendowcy
|
~Hue
|
1
|
2024-06-20 12:59
|
|
Zaczęło się ssanie dywidendowe, achtung!
|
~Dexter
|
1
|
2024-06-20 12:52
|
|
prawie 234mln z div dla free float-u, ..
|
~bob
|
3
|
2024-06-20 12:43
|
|
Dywidenda
|
~Adamr
|
5
|
2024-06-20 12:32
|
|
O 12 równo wpadła dywidenda na koncie XTB
|
~Hercules
|
1
|
2024-06-20 12:28
|