Dzień dobry . Pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś się orientuje czy na platformie xtb opcja "zamknij pozycje" oznacza natychmiastową sprzedaż (PKC)? ( Czyli część będzie sprzedane po bieżącej cenie a część z niższej) czy tylko po cenie bieżącej? Czy żeby zamknąć wszystkie akcje w cenie bieżącej ale nie niższej trzeba użyć sell limit ? Dodam tylko że pozycje chce zamknąć w celu zakupu akcji xtb