Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
WYLESZCZENI NA 67 WYSTOMP ~superfan_xtb 2 2024-07-04 14:53
Dali się wyleczyć panikarze. Teraz jazda na 100. ~Ubar 2 2024-07-04 14:52
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
Spadki na otwarciu ~xzx 6 2024-07-04 14:10
Dzięki za oddany papier na dołku ~Xxx 4 2024-07-04 14:02
Peroniarze i kolkowicze jak tam? ~Prezes 2 2024-07-04 13:50
Już prawie 2 dywidendy w plecy ~Max 12 2024-07-04 13:45
Co tu się k stało ? Wolajcie doktora ~Sławek 7 2024-07-04 13:13
Należało zrzucić balast, to katarsis pod nowe szczyty ~xtb 2 2024-07-04 12:55
Zmiana YTD +93%, w 3 m-ce +27% - a oni się jarają spadkiem 2% ~oko_proroka 13 2024-07-04 12:41
Obniżenie rekomendacji ! ~Glen 1 2024-07-04 11:35
Tez macie takie wrażenie? ~FanBola 1 2024-07-04 10:58
Mam wrażenie, że leci za krypto, ale dlaczego? Cyrk ~makler 2 2024-07-04 10:53
Dexter - wołaj animatora, może zrobi pompkę! zatrzyma wodospad? ~Piksel 10 2024-07-04 10:45
Nikt nie komentuje ath na zamku bo … ~Eh 9 2024-07-04 10:42
Ależ obroty przy -3 ~Pit 6 2024-07-04 10:17
Jazda pod wyniki rozpoczęta wczoraj ~Max 1 2024-07-04 10:15
Moder słusznie usunął ~psychiatra 1 2024-07-04 10:08
wsparcie 65 ~mac1 2 2024-07-04 10:04
Ja już out ~kkk 5 2024-07-04 10:01
PKP CARGO !!! WIDŁY ~inwestor 3 2024-07-04 09:33
spadki na malych obrotach ~djishdisa 6 2024-07-04 09:32
pięknie dziadostwo max ~szkodagadać 1 2024-07-04 09:27
Nawet jak zejdziemy do 60 PLN ~Romeczek 4 2024-07-04 09:25
Balon pęka. Ulalala ~Bb 2 2024-07-04 09:18
siemka ~wujaszek 1 2024-07-04 09:15
Wkońcu jest Yoshi innovation na xtb! ! ! INFO ! ~no 1 2024-07-04 08:26
Wrzask spadzi przy 69 zł to coś pięknego ~FanBola 6 2024-07-03 23:15
ZARAPORTUJA PIERWSZE WPLYWY Z NOWYCH RYNKOW TO PONIŻEJ 100 NIE KUPICIE ~Ave 2 2024-07-03 22:41
Kiedy te szacunki za II kwartał? Którego lipca to było rok temu? ~Piksel 3 2024-07-03 21:35
trole już w ekstazie jak zawsze ~KLUB200 7 2024-07-03 20:36
[x]
XTB 0,06% 107,60 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.