Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Już akcje wywalone za 230 mln zł ~Max 1 2024-07-16 11:08
Ale serio z AT czy odbijemy się od 22,70 marcinl0 2 2024-07-16 11:06
Teraz kazdy grubas z US, ktoremu XTB przeszkadza, wycisnie kursik w dol ~mirus 2 2024-07-16 11:05
kto sprzedał poniżej 60 PLN ? ~Stary_Nowicjusz 7 2024-07-16 11:01
Pierwsze wsparcie na 39 ~mirus 3 2024-07-16 10:58
Obroty! Robi wrażenie! Wszyscy kupują ~Szambonurek 6 2024-07-16 10:55
Nikt nigdy nie będzie traktował tej spółki poważnie ~Xxx 2 2024-07-16 10:50
to jeszcze nie koniec jazdy na naszej szmacie zobatrzyce ~akcjonariusz 1 2024-07-16 10:47
Codziennie -10% do konca tygodnia ~mirus 2 2024-07-16 10:47
Cuda , kupiłem po 58.90 ~Invest 4 2024-07-16 10:47
Zaczekajcie az USA sie obudzi i was przycisnie :)) -10% dzis lekko ~mirkus 1 2024-07-16 10:46
Już po panice????? ~Link 2 2024-07-16 10:38
Jak można tą spółkę traktować poważnie? ~Xxx 1 2024-07-16 10:32
Czekam na 200+ ~MEZAJP 1 2024-07-16 10:31
Kto pamieta 2020 ten wie ze ta spolka robi pompe a potem spada w otchlan ~mirus 2 2024-07-16 10:30
LPP 2.0 ~AdamSmith 1 2024-07-16 10:29
frajerzy ~jumpscare 1 2024-07-16 10:29
Koniec już ??? paulascibor 1 2024-07-16 10:27
Może się myle,ale mam wrażenie,że dziś bedzie tu jeszcze zielono ~Posiadaczperełki 3 2024-07-16 10:27
straszna historia słuchajcie ~wRozpaczy 6 2024-07-16 10:25
Zwrot... kierunek plus ~Fins 2 2024-07-16 10:25
Zatapiamy gniota! Napompowana spolka do granic mozliwosci, fair price 20 ~mirus 1 2024-07-16 10:24
to nie jest śmieszne ~Mniszek 3 2024-07-16 10:19
Czas ustawić zakup po 18zl, ekstremalnie napompowana spolka ~jack 1 2024-07-16 10:19
Dzięki za tanie akcje ~Marko 1 2024-07-16 10:19
Dramat akcjonariuszy trwa ~Krzysiek 2 2024-07-16 10:18
Nie róbcie paniki!!!! Opanujcie się. Nie wywalać! ~AnalitykAT 12 2024-07-16 10:16
Jak wyniki co wszystko wskazuje będą słabsze... ~Szu 1 2024-07-16 10:10
-20% w 2 dni 2 tygodnie przed wynikami? ~Xxx 2 2024-07-16 10:10
nie wiedzialem ze weszlem w tak smieciowy papier ~akcjonariusz 1 2024-07-16 10:08
[x]
XTB -0,15% 109,34 2026-06-22 13:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.