Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Grube ryby uciekają. Szczury pierwsze... ~Bolek 1 2024-07-16 12:09
5-6zl dywidendy od 60zł to prawie 10% meryjanek 1 2024-07-16 12:09
Koniec szulerni. Rugulatorzy biorą się za Brokerów ~Bolek 1 2024-07-16 12:09
Zobaczcie zakupy duzych meryjanek 2 2024-07-16 12:08
Grubaski powoli sie budza w USA i zaraz zacznie sie zrzut XTB :) ~mirus 1 2024-07-16 12:08
Trolu jeden z drugim: co tam jęczysz? harrytracz 15 2024-07-16 12:07
Indywidualni, a Fundusze ~Inwestor 10 2024-07-16 12:06
do ilu dzis nasz szmatlawiec poleci oto jest pytanie ~akcjonariusz 2 2024-07-16 12:02
broker szmatlawiec czyli xtb w rzeczy samej ~akcjonariusz 1 2024-07-16 12:02
Gdzie uciekają fundusze LINK ~kol 1 2024-07-16 12:01
Koniec korekty kierunek 30zl ~ArtystaKominator 1 2024-07-16 12:00
zachowanie kursu jak konektowego dziada ~dziad 1 2024-07-16 11:48
⭐ Artykuł w Parkiecie ⭐ ~polecam 1 2024-07-16 11:38
zawiesic notowania sciagnac z gieldy szmatlawca xtb ~akcjonariusz 3 2024-07-16 11:36
Jest dobrze ~Andrzej 1 2024-07-16 11:34
Ulice będzie odkupowac na wyścigi ~Hsh 2 2024-07-16 11:34
Ten sam schemat co 07.2020 wtedy kurs zanurkowal 45% w dwa dni ~mirus 2 2024-07-16 11:30
Kurs jest przygotowywany pod ABB! ~Paweł 2 2024-07-16 11:29
Zaczyna się korekta !!! ~niedźwiadek 1 2024-07-16 11:21
Dlaczego to tak spadło z 70 zł? ~Komirs 2 2024-07-16 11:18
widełki dolne ustawione 57,68 maxswinger 1 2024-07-16 11:17
Balonik zrobił bum ~jack 9 2024-07-16 11:16
bull trap i jedziemy dalej w kierunku 20 ~mirus 2 2024-07-16 11:15
Grubasy jeszcze chwilowo podtrzymuja trupa zeby wyjsc z zyskiem 10x ~mirus 2 2024-07-16 11:15
Zjazd do 39, potem slabe wyniki i powrot na 20 ~mirus 1 2024-07-16 11:14
Była podbita zaraz będzie nurek ~Ramzan 1 2024-07-16 11:14
szmatlawiec nurkuje dalej ~akcjonariusz 1 2024-07-16 11:13
Tragedia rodzinna -180k dwa kredyty i szpital psychiatryczny ~ArtystaKominator 4 2024-07-16 11:10
no faktycznie moc smiecia jest porazajaca ~akcjonariusz 1 2024-07-16 11:10
Zrobcie sobie screenshota, bo to ostatni raz powyzej 60 ~mirus 1 2024-07-16 11:10
[x]
XTB -0,46% 109,00 2026-06-22 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.