Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
nie wiedzialem ze weszlem w tak smieciowy papier ~akcjonariusz 1 2024-07-16 10:08
Realnie ~Hue 9 2024-07-16 10:07
Wielkie mi rzeczy, spadło, to i wzrośnie ~Spokojny 2 2024-07-16 10:05
Nie można nadążyć z trollingiem ta szybko spada ~poliniak 1 2024-07-16 10:05
Xtb po 55 i jedziemy z koksem ~EOL 1 2024-07-16 10:05
Jeżeli zakaz wejdzie na UE to minus 50% ~Janek 1 2024-07-16 10:04
wyładowania armosferyczne czytaj pioruny ~piorun 1 2024-07-16 10:00
OKAZJA dla wszystkich spóźnialskich ~KLUB200 14 2024-07-16 09:58
Naganiacze z McCann Polska - zewrzyjcie szyki! połowa obrotu z wczoraj ~Piksel 1 2024-07-16 09:58
Dziękujemy maklerkom, klubom etc ~Max 1 2024-07-16 09:57
no to żegnamy piekny trend wzrostowy ~marek 1 2024-07-16 09:53
24h temu byo 73 teraz 58 ~saruman 1 2024-07-16 09:53
18% straty w 2 dni, czas na możne odbicie ~Tech 2 2024-07-16 09:52
XTB ma zakaz funkcjonowania w Hiszpanii i karę 10mln Euro? meryjanek 3 2024-07-16 09:52
dobrze jest ~bob 1 2024-07-16 09:48
racjonalny plan dzialania ~zbigu 1 2024-07-16 09:48
Snuję wizje o mega spadku po odpaleniu stop lossów przy 60pln ~Evita 2 2024-07-16 09:47
Może pojawić się perspektywa przeprowadzenia oferty ABB. ~UWAGA 3 2024-07-16 09:41
i to ma byc powazna spolka swiatowy broker ~akcjonariusz 1 2024-07-16 09:39
ludzie co wy robicie.. zobaczcie na 500 Plus czy CMS Market ~tede 2 2024-07-16 09:39
Kupujących dziś duzo ~Analityk 1 2024-07-16 09:37
1 MILIARD ZŁ ZYSKU NETTO W TYM ROKU ~makler 1 2024-07-16 09:37
Wywalać! ~Mnich 1 2024-07-16 09:37
Próba sztucznego wywołania korekty ~Xxx 5 2024-07-16 09:34
Oj, żebyście się nie zdziwili, jak zaraz pompa w gore ~Up 2 2024-07-16 09:34
Bez przesady, z tymi spadkami ~Marcin 2 2024-07-16 09:33
Witamy 5 z przodu już dzisiaj ~Xxx 5 2024-07-16 09:31
✏️ Wsparcie przy 42 PLN ✏️ ~technik_at 4 2024-07-16 09:31
☢️ Realizacja zysku ☢️ ~ostrzegam 1 2024-07-16 09:30
po wynikach śmieć leci na 4x zł ~qwerty 1 2024-07-16 09:29
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.