Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ratunkuu! Ubrali mnie po 72. Czy jest jeszcze nadzieja? ~Ubrany 12 2024-08-26 23:21
Ubrali mnie po 66 ~Janusz 6 2024-08-26 21:58
+32% względem konsensusu Domów Maklerskich ~tom 2 2024-08-26 20:52
a co tu sie odwaliło? komuś zwieracz puszcza? czy na cln przeskakują? ~Gambler_CFD 1 2024-08-26 17:35
Mamy to! Piękna zmienność... kursu. ~ZmiennyApostoł 2 2024-08-26 17:07
Dlaczego ta spółka jest tak skisła? ~Xxx 8 2024-08-26 16:34
Boczniak z tendencją do spadku ! ~niedźwiadek 7 2024-08-26 14:42
Hezbollah zaatakował Izrael ~Dorotka 9 2024-08-26 10:52
XTB Brasil ~Witek 2 2024-08-26 08:59
dobra analiza dla xtb ~znawcaperelek 1 2024-08-25 22:03
Ile akcji XTB w posiadaniu ma Fundusz Norweski?Ciekawe Ile już nazbierał ~Aligator 5 2024-08-24 15:37
Czy kurs euro, dolara ma tu znaczenie ? ~Aaaa 2 2024-08-24 13:19
Shorty. Czy mogą tu siedzieć w ukryciu? ~Ciekawski 3 2024-08-24 12:50
XTB/109,79 ~EOL 1 2024-08-23 23:19
Ambasador ~Onnn 7 2024-08-23 18:49
I gdzie te wasze 60+ hahaha ~Bartek 5 2024-08-23 18:26
zakładam kupowanie co miesiąc 150 akcji xtb i na półeczkę niech leżą ~Gambler_CFD 6 2024-08-23 17:22
I gdzie te wasze 22,70 hahaha ~FanBola 1 2024-08-23 15:25
Długo to jeszcze będzie mulić? ~Xxx 7 2024-08-23 15:23
Ola może Ty wiesz kiedy tutaj zaczną się porządne wzrosty ? ~Sławek 6 2024-08-23 12:39
Ziew ~Stary_Nowicjusz 2 2024-08-23 12:24
65.8-66 uklepane dno ~marek 8 2024-08-23 10:46
ABB do końca sierpnia ~Stary_inwestor 19 2024-08-23 10:29
widać że to raj dla kółkowiczów na złotówkę różnicy ~nicztegodzisiaj 1 2024-08-23 10:14
Jest możliwość shortowania XTB? ~Hycel 2 2024-08-22 22:51
XTB 250 tys akcji pod 72 zł ~EOL 2 2024-08-22 22:50
Bez daytraderów którzy odpłynęli na aktualnie ~syfoza 6 2024-08-22 20:57
True Games do obserwacji ~Oze 1 2024-08-22 19:28
XTB= jak mamy wyjść na zielono to czas zacząć zbierać ~aa 5 2024-08-22 14:33
XTB ZBIERAĆ PO CO? ~EOL 1 2024-08-22 14:09
[x]
XTB -0,35% 109,12 2026-06-22 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.