|
Ratunkuu! Ubrali mnie po 72. Czy jest jeszcze nadzieja?
|
~Ubrany
|
12
|
2024-08-26 23:21
|
|
Ubrali mnie po 66
|
~Janusz
|
6
|
2024-08-26 21:58
|
|
+32% względem konsensusu Domów Maklerskich
|
~tom
|
2
|
2024-08-26 20:52
|
|
a co tu sie odwaliło? komuś zwieracz puszcza? czy na cln przeskakują?
|
~Gambler_CFD
|
1
|
2024-08-26 17:35
|
|
Mamy to! Piękna zmienność... kursu.
|
~ZmiennyApostoł
|
2
|
2024-08-26 17:07
|
|
Dlaczego ta spółka jest tak skisła?
|
~Xxx
|
8
|
2024-08-26 16:34
|
|
Boczniak z tendencją do spadku !
|
~niedźwiadek
|
7
|
2024-08-26 14:42
|
|
Hezbollah zaatakował Izrael
|
~Dorotka
|
9
|
2024-08-26 10:52
|
|
XTB Brasil
|
~Witek
|
2
|
2024-08-26 08:59
|
|
dobra analiza dla xtb
|
~znawcaperelek
|
1
|
2024-08-25 22:03
|
|
Ile akcji XTB w posiadaniu ma Fundusz Norweski?Ciekawe Ile już nazbierał
|
~Aligator
|
5
|
2024-08-24 15:37
|
|
Czy kurs euro, dolara ma tu znaczenie ?
|
~Aaaa
|
2
|
2024-08-24 13:19
|
|
Shorty. Czy mogą tu siedzieć w ukryciu?
|
~Ciekawski
|
3
|
2024-08-24 12:50
|
|
XTB/109,79
|
~EOL
|
1
|
2024-08-23 23:19
|
|
Ambasador
|
~Onnn
|
7
|
2024-08-23 18:49
|
|
I gdzie te wasze 60+ hahaha
|
~Bartek
|
5
|
2024-08-23 18:26
|
|
zakładam kupowanie co miesiąc 150 akcji xtb i na półeczkę niech leżą
|
~Gambler_CFD
|
6
|
2024-08-23 17:22
|
|
I gdzie te wasze 22,70 hahaha
|
~FanBola
|
1
|
2024-08-23 15:25
|
|
Długo to jeszcze będzie mulić?
|
~Xxx
|
7
|
2024-08-23 15:23
|
|
Ola może Ty wiesz kiedy tutaj zaczną się porządne wzrosty ?
|
~Sławek
|
6
|
2024-08-23 12:39
|
|
Ziew
|
~Stary_Nowicjusz
|
2
|
2024-08-23 12:24
|
|
65.8-66 uklepane dno
|
~marek
|
8
|
2024-08-23 10:46
|
|
ABB do końca sierpnia
|
~Stary_inwestor
|
19
|
2024-08-23 10:29
|
|
widać że to raj dla kółkowiczów na złotówkę różnicy
|
~nicztegodzisiaj
|
1
|
2024-08-23 10:14
|
|
Jest możliwość shortowania XTB?
|
~Hycel
|
2
|
2024-08-22 22:51
|
|
XTB 250 tys akcji pod 72 zł
|
~EOL
|
2
|
2024-08-22 22:50
|
|
Bez daytraderów którzy odpłynęli na aktualnie
|
~syfoza
|
6
|
2024-08-22 20:57
|
|
True Games do obserwacji
|
~Oze
|
1
|
2024-08-22 19:28
|
|
XTB= jak mamy wyjść na zielono to czas zacząć zbierać
|
~aa
|
5
|
2024-08-22 14:33
|
|
XTB ZBIERAĆ PO CO?
|
~EOL
|
1
|
2024-08-22 14:09
|