Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Męczy się to i męczy i męczy i męczy ~Xxx 1 2024-08-28 13:04
2FA instrukcja ~Witek 5 2024-08-28 12:29
Ktoś kiedyś pisał o ABB. Kiedy może to nastąpić? ~HandlarzKońmi 5 2024-08-28 12:21
Dokupiłem wczoraj xtb i już prawie 3 % ~Mentor 6 2024-08-28 11:50
Okazja zakupowa. Kto nie ma xtr przegrał życie ~Dexter 1 2024-08-28 11:07
2FA juz dostepne ~Witek 6 2024-08-28 09:35
Nie możecie się lękać kupując XTB ~Dexter 4 2024-08-28 07:57
Gdzie ta dwuetapowa weryfikacja? ~CoDoChuja 1 2024-08-28 07:55
Jak tam? Wyspani? No to za 22 minuty zaczynamy kontynuację spadków. ~Woźnica 2 2024-08-28 00:03
XTB reklamuje się w Hiszpani ~TajemniczyDonPedro 7 2024-08-27 22:48
3 spółki z potencjałem wzrostu ~Lech 14 2024-08-27 21:32
No cały czas ludzie sprzedają, cały czas ~Xxx 8 2024-08-27 20:34
Końcówka ładnie poszła do góry przy sporym obrocie ~Sławek 7 2024-08-27 20:31
Obligacje skarbowe ~matihautameki 2 2024-08-27 19:22
REKOMENDACJA Bloomberg ~trader123 6 2024-08-27 18:27
„Zwiększona zmienność to woda na młyn” ~Arabski_Fan_CFD 23 2024-08-27 17:55
Dead cat bounce numer 1 ~MiłegoWieczoru 1 2024-08-27 17:50
65,10 + 1,79 + 1,50 + 4,86 + 5,02 + ??? hahaha ~FanBola 4 2024-08-27 17:16
Pamiętaj, że krótka sprzedaż to strategia BARDZO RYZYKOWNA, dlatego...? ~Dominicus 2 2024-08-27 16:38
nie jest słabo tylko bardzo słabo ~wincenty 5 2024-08-27 16:36
Kupujcie ludzie ~Mentor 2 2024-08-27 16:32
Nie bać się. Kupować. ~Gambler_CFD 1 2024-08-27 15:07
Zbierać walor do wora nie grymasić ~Gambler_CFD 11 2024-08-27 14:41
XTB za dekadę ... 2035 ~strateg 17 2024-08-27 14:29
Co się dzieje :)? ~Janusz 1 2024-08-27 13:49
Ambasador Ambalele Dikimbu, powinien zainicjować pompę ~Czekamy 2 2024-08-27 11:15
lata marudzili, obserwowali...i kupili - teraz nadal marudzą ~oko_proroka 3 2024-08-27 10:38
Ale dlaczego to tak spada ? ~Sławek 3 2024-08-27 10:10
Trzeba powiedzieć prawdę. Jest słabo ~Sławek 7 2024-08-27 08:40
Ratunkuu! Ubrali mnie po 72. Czy jest jeszcze nadzieja? ~Ubrany 12 2024-08-26 23:21
[x]
XTB -0,20% 109,28 2026-06-22 13:20:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.