|
Męczy się to i męczy i męczy i męczy
|
~Xxx
|
1
|
2024-08-28 13:04
|
|
2FA instrukcja
|
~Witek
|
5
|
2024-08-28 12:29
|
|
Ktoś kiedyś pisał o ABB. Kiedy może to nastąpić?
|
~HandlarzKońmi
|
5
|
2024-08-28 12:21
|
|
Dokupiłem wczoraj xtb i już prawie 3 %
|
~Mentor
|
6
|
2024-08-28 11:50
|
|
Okazja zakupowa. Kto nie ma xtr przegrał życie
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-28 11:07
|
|
2FA juz dostepne
|
~Witek
|
6
|
2024-08-28 09:35
|
|
Nie możecie się lękać kupując XTB
|
~Dexter
|
4
|
2024-08-28 07:57
|
|
Gdzie ta dwuetapowa weryfikacja?
|
~CoDoChuja
|
1
|
2024-08-28 07:55
|
|
Jak tam? Wyspani? No to za 22 minuty zaczynamy kontynuację spadków.
|
~Woźnica
|
2
|
2024-08-28 00:03
|
|
XTB reklamuje się w Hiszpani
|
~TajemniczyDonPedro
|
7
|
2024-08-27 22:48
|
|
3 spółki z potencjałem wzrostu
|
~Lech
|
14
|
2024-08-27 21:32
|
|
No cały czas ludzie sprzedają, cały czas
|
~Xxx
|
8
|
2024-08-27 20:34
|
|
Końcówka ładnie poszła do góry przy sporym obrocie
|
~Sławek
|
7
|
2024-08-27 20:31
|
|
Obligacje skarbowe
|
~matihautameki
|
2
|
2024-08-27 19:22
|
|
REKOMENDACJA Bloomberg
|
~trader123
|
6
|
2024-08-27 18:27
|
|
„Zwiększona zmienność to woda na młyn”
|
~Arabski_Fan_CFD
|
23
|
2024-08-27 17:55
|
|
Dead cat bounce numer 1
|
~MiłegoWieczoru
|
1
|
2024-08-27 17:50
|
|
65,10 + 1,79 + 1,50 + 4,86 + 5,02 + ??? hahaha
|
~FanBola
|
4
|
2024-08-27 17:16
|
|
Pamiętaj, że krótka sprzedaż to strategia BARDZO RYZYKOWNA, dlatego...?
|
~Dominicus
|
2
|
2024-08-27 16:38
|
|
nie jest słabo tylko bardzo słabo
|
~wincenty
|
5
|
2024-08-27 16:36
|
|
Kupujcie ludzie
|
~Mentor
|
2
|
2024-08-27 16:32
|
|
Nie bać się. Kupować.
|
~Gambler_CFD
|
1
|
2024-08-27 15:07
|
|
Zbierać walor do wora nie grymasić
|
~Gambler_CFD
|
11
|
2024-08-27 14:41
|
|
XTB za dekadę ... 2035
|
~strateg
|
17
|
2024-08-27 14:29
|
|
Co się dzieje :)?
|
~Janusz
|
1
|
2024-08-27 13:49
|
|
Ambasador Ambalele Dikimbu, powinien zainicjować pompę
|
~Czekamy
|
2
|
2024-08-27 11:15
|
|
lata marudzili, obserwowali...i kupili - teraz nadal marudzą
|
~oko_proroka
|
3
|
2024-08-27 10:38
|
|
Ale dlaczego to tak spada ?
|
~Sławek
|
3
|
2024-08-27 10:10
|
|
Trzeba powiedzieć prawdę. Jest słabo
|
~Sławek
|
7
|
2024-08-27 08:40
|
|
Ratunkuu! Ubrali mnie po 72. Czy jest jeszcze nadzieja?
|
~Ubrany
|
12
|
2024-08-26 23:21
|