|
Szykować akwalungi. Nie, nie na Malediwy..
|
~Nemo
|
1
|
2024-08-22 10:24
|
|
Przypominam...
|
~Kaczan
|
1
|
2024-08-22 10:14
|
|
Znowu -1% 2 minuty po otwarciu sesji?
|
~Xxx
|
5
|
2024-08-22 09:31
|
|
XTB Rekordowe półrocze
|
~Kaczan
|
13
|
2024-08-22 09:27
|
|
XTB PRZYCHODY 938mln
|
~EOL
|
6
|
2024-08-22 08:46
|
|
Ale jaja jutro wyprzedzi nas mercator
|
~Sławek
|
5
|
2024-08-22 08:39
|
|
XTB/Globalna integracja Fintech
|
~EOL
|
2
|
2024-08-21 23:21
|
|
Kolejny sprzedawca butów upada
|
~Innowierca
|
2
|
2024-08-21 19:21
|
|
Pociąg odjechał już ,6 raz
|
~Janusz
|
4
|
2024-08-21 19:17
|
|
Najwierniejsi hunwejbini xtb, podbijają po 1-2 akcje
|
~czaspożegnań
|
3
|
2024-08-21 16:37
|
|
Xtb :) 80 fundamentalnie jest mocna*
|
~EOL
|
8
|
2024-08-21 15:58
|
|
Nagony mamią dywidendą. Owszem, ale pod dywidendę
|
~AlertNagon
|
1
|
2024-08-21 15:57
|
|
Dzień dobry. Zdaje się, że mamy przyjemność
|
~czaspożegnań
|
3
|
2024-08-21 15:56
|
|
I jak tam spadzie, fajny kursik prawda?
|
~FanBola
|
7
|
2024-08-21 15:25
|
|
XTB oczy ślepych uszy głuchych od 0 do
|
~EOL
|
3
|
2024-08-21 15:23
|
|
Ludzie! Pomocy, bo mi się papier kończy od podbijania kursu jedną akcją!
|
~SternikPoraportowy
|
1
|
2024-08-21 15:23
|
|
Czy na 63,50 jest luka do domknięcia, czy nie?
|
~DoTechników
|
3
|
2024-08-21 15:12
|
|
Nagoński "Paranoid Squad 200pln" w natarciu :))
|
~wasp
|
4
|
2024-08-21 14:24
|
|
smieciuch już nie ma sily
|
~TakJest
|
3
|
2024-08-21 14:08
|
|
Na razie szału nie ma
|
~Sławek
|
14
|
2024-08-21 13:23
|
|
Czy jest tańsza spółka od Alta z c/wk ok 0,2
|
~LowcaOkazji
|
2
|
2024-08-21 12:03
|
|
nic z tego dzisiaj nie będzie ledwie plus trzyma
|
~straconydzień
|
3
|
2024-08-21 11:59
|
|
WYNIKI SUPER
|
~Insajder
|
9
|
2024-08-21 11:43
|
|
Atak paniki u nagonów-bajkopisarzy z „ekipy 100-200”
|
~Fajnie
|
10
|
2024-08-21 09:50
|
|
Bitechnologia wraca do łask inwestorów (Clnpharma +11%, Bioceltix +6%)
|
~Kamil
|
2
|
2024-08-21 09:49
|
|
Mógłby ktoś podać 3 spółki z wzrostem r/r >35% w 2k24 ?
|
~Tadeusz
|
15
|
2024-08-21 07:35
|
|
Kupiłem przy 18.60
|
~FanBola
|
4
|
2024-08-21 07:01
|
|
Kupiłem przy 66.60
|
~Mentor
|
5
|
2024-08-20 23:34
|
|
spakipsiało sie troche no ale dzis to wszystko leży więc bez nerwa
|
~kawkanastole
|
2
|
2024-08-20 23:20
|
|
Jutro będą wzrosty delikatne. Urośnie do 67
|
~Mentor
|
1
|
2024-08-20 23:12
|