Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czy Nvidia zatrzęsie rynkiem ? ~niedźwiadek 11 2024-08-28 23:35
NVIDIA dowiozła wyniki powyżej oczekiwań ~Laukumkum 4 2024-08-28 22:46
XTB 160mln CD 70mln ~EOL 3 2024-08-28 22:27
CDR zarobił w 2kw 70mln gdzie tu logika ~XTBkosiSIANO 8 2024-08-28 22:10
Jutro spadki na GPW ~Mentor 1 2024-08-28 22:05
Ale urwanie w USA ~PanJarosław 2 2024-08-28 20:28
XTBPzyszłyZwrotKapitałuWłasnego41% ~EOL 1 2024-08-28 18:52
Jutro będzie znów po 66 ~Mentor 5 2024-08-28 18:26
Czekam na jutro rano ~Mentor 3 2024-08-28 17:50
120 w zasięgu do dywidendy. ~Ybh 7 2024-08-28 17:21
Kolejna sesja wzrostowa. ~Trzeba 1 2024-08-28 17:21
Jakaś spółdzielnia pastuchów od kółek tu siadła i robi szum. Chyba część ~Uważać 5 2024-08-28 17:21
Co roku emerytura w postaci 80 tyś zł. ~Hg 6 2024-08-28 17:20
Ludzie kupujcie na close dziś bo to ostatni raz taka cena ~Dexter 2 2024-08-28 16:39
Dla mnie to "proszenie" o 70 jest tak śmieszne. Cena jest 68zł ~Xxx 3 2024-08-28 16:23
Nosem wciągnięte dziś i kilka dni wstecz ~Hg 1 2024-08-28 15:56
Zaraz spadnie albo jutro ~Mentor 2 2024-08-28 15:48
Nazwałem xtb . Złoto co roku złoto. ~Gvc 1 2024-08-28 15:33
Radzę agresywnie akumulować ~Dexter 1 2024-08-28 15:32
Ważne jest by mieć jak najwięcej xtb w portfelu ~Dexter 4 2024-08-28 15:30
W tym tyg będzie 70 zł na mój giełdowy nos ~Dexter 3 2024-08-28 15:27
Xtb to złote źródło. 4 dywidenda ~Gt 1 2024-08-28 15:26
Jutro rano po wynikach NVIDIA ~Mentor 1 2024-08-28 15:23
Źle zrobiłem że sprzedałem ~Mentor 2 2024-08-28 15:23
Sprzedawca xtb to porażka choroba . ~Tt 1 2024-08-28 15:23
Sprzedałem i za chwilę znów kupię ~Mentor 10 2024-08-28 15:18
Dziękuję z całego serca tym co oddali poniżej 65. ~Hh 1 2024-08-28 15:11
Czy dzisiaj w końcu będzie długo wyczekiwane 70 ~Sławek 10 2024-08-28 13:27
Czy XTB korzysta z systemu automatycznych lub negocjowanych pożyczek...? ~Dominicus 1 2024-08-28 13:15
Męczy się to i męczy i męczy i męczy ~Xxx 1 2024-08-28 13:04
[x]
XTB 0,11% 109,62 2026-06-22 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.