|
Czy Nvidia zatrzęsie rynkiem ?
|
~niedźwiadek
|
11
|
2024-08-28 23:35
|
|
NVIDIA dowiozła wyniki powyżej oczekiwań
|
~Laukumkum
|
4
|
2024-08-28 22:46
|
|
XTB 160mln CD 70mln
|
~EOL
|
3
|
2024-08-28 22:27
|
|
CDR zarobił w 2kw 70mln gdzie tu logika
|
~XTBkosiSIANO
|
8
|
2024-08-28 22:10
|
|
Jutro spadki na GPW
|
~Mentor
|
1
|
2024-08-28 22:05
|
|
Ale urwanie w USA
|
~PanJarosław
|
2
|
2024-08-28 20:28
|
|
XTBPzyszłyZwrotKapitałuWłasnego41%
|
~EOL
|
1
|
2024-08-28 18:52
|
|
Jutro będzie znów po 66
|
~Mentor
|
5
|
2024-08-28 18:26
|
|
Czekam na jutro rano
|
~Mentor
|
3
|
2024-08-28 17:50
|
|
120 w zasięgu do dywidendy.
|
~Ybh
|
7
|
2024-08-28 17:21
|
|
Kolejna sesja wzrostowa.
|
~Trzeba
|
1
|
2024-08-28 17:21
|
|
Jakaś spółdzielnia pastuchów od kółek tu siadła i robi szum. Chyba część
|
~Uważać
|
5
|
2024-08-28 17:21
|
|
Co roku emerytura w postaci 80 tyś zł.
|
~Hg
|
6
|
2024-08-28 17:20
|
|
Ludzie kupujcie na close dziś bo to ostatni raz taka cena
|
~Dexter
|
2
|
2024-08-28 16:39
|
|
Dla mnie to "proszenie" o 70 jest tak śmieszne. Cena jest 68zł
|
~Xxx
|
3
|
2024-08-28 16:23
|
|
Nosem wciągnięte dziś i kilka dni wstecz
|
~Hg
|
1
|
2024-08-28 15:56
|
|
Zaraz spadnie albo jutro
|
~Mentor
|
2
|
2024-08-28 15:48
|
|
Nazwałem xtb . Złoto co roku złoto.
|
~Gvc
|
1
|
2024-08-28 15:33
|
|
Radzę agresywnie akumulować
|
~Dexter
|
1
|
2024-08-28 15:32
|
|
Ważne jest by mieć jak najwięcej xtb w portfelu
|
~Dexter
|
4
|
2024-08-28 15:30
|
|
W tym tyg będzie 70 zł na mój giełdowy nos
|
~Dexter
|
3
|
2024-08-28 15:27
|
|
Xtb to złote źródło. 4 dywidenda
|
~Gt
|
1
|
2024-08-28 15:26
|
|
Jutro rano po wynikach NVIDIA
|
~Mentor
|
1
|
2024-08-28 15:23
|
|
Źle zrobiłem że sprzedałem
|
~Mentor
|
2
|
2024-08-28 15:23
|
|
Sprzedawca xtb to porażka choroba .
|
~Tt
|
1
|
2024-08-28 15:23
|
|
Sprzedałem i za chwilę znów kupię
|
~Mentor
|
10
|
2024-08-28 15:18
|
|
Dziękuję z całego serca tym co oddali poniżej 65.
|
~Hh
|
1
|
2024-08-28 15:11
|
|
Czy dzisiaj w końcu będzie długo wyczekiwane 70
|
~Sławek
|
10
|
2024-08-28 13:27
|
|
Czy XTB korzysta z systemu automatycznych lub negocjowanych pożyczek...?
|
~Dominicus
|
1
|
2024-08-28 13:15
|
|
Męczy się to i męczy i męczy i męczy
|
~Xxx
|
1
|
2024-08-28 13:04
|