Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Statystycznie miesiąc wrzesień jest najsłabszy ~Mentor 4 2024-09-02 05:50
17-18 wrzesień FED nie obniży stóp ~Qsawier 5 2024-09-01 17:49
Dlaczego obstawiacie kopaczy, Rafael Nadal bylby lepszy! ~Wiemocogram 13 2024-09-01 12:39
XTB to jest spółeczka ~Kubota 12 2024-09-01 00:15
XTB 10lat/CCC 322lata ~EOL 2 2024-08-30 22:14
Przypominam , ważne ... ~Kaczan 1 2024-08-30 18:28
Jestem zadowolony z XTB ~Dexter 1 2024-08-30 17:28
Dzięki za kolejny pakiet. ~Hy 4 2024-08-30 15:52
Balon cdr se rośnie a xtb… ~XTB 2 2024-08-30 15:51
Czy tak zrobić ~IKS 12 2024-08-30 14:38
Skisła spółka ~Lol 2 2024-08-30 12:29
Czy każda sesja musi wyglądać tak samo? ~Xxx 12 2024-08-30 11:18
XTB wprowadzi nowe produkty ~Mentor 7 2024-08-30 09:40
Z innej beczki ~Koti 5 2024-08-30 08:43
Najwięcej handlujących od 2012 ~Ath 4 2024-08-29 20:52
Bez strategii długoterminowej będziecie mieli pełne majtki. ~Kod 3 2024-08-29 18:58
100 bardzo szybko ale ~Bartek 2 2024-08-29 18:57
100 bardzo szybko ~Hg 10 2024-08-29 18:23
ale to się bez sensu miota góra dół góra dół ni pies ni wydra ~bebebe 1 2024-08-29 14:30
Nvidia 119.41 -6.20 (-4.94%) After hours: 5:08 PM EDT ~Ath 6 2024-08-29 14:26
NVIDIA spada !!!! ~Mentor 1 2024-08-29 13:04
Kupować dołki. Nie bać się. Kto się boi już nie żyje ~Dexter 1 2024-08-29 12:55
Nie rozumiem o co chodzi coyes 5 2024-08-29 11:44
instrukcja 2FA ~Arabski_Fan_CFD 1 2024-08-29 11:29
Żeby nie było że nie mówiłem ~Dexter 3 2024-08-29 11:07
nie ma szans na W20. CCC mocno ucieka ~Insider 2 2024-08-29 10:29
Koniec wakacji, początek zakupów ~Stary_Nowicjusz 3 2024-08-29 09:53
Co raz więcej klientów! I tendencja wzrostowa. ~Trzeba 1 2024-08-29 09:47
Zapamiętajcie ludzie, XTB zarabia ZAWSZE! ~Dexter 4 2024-08-29 09:18
Nowości XTB igi21 2 2024-08-29 07:36
[x]
XTB -0,45% 109,50 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.