|
a gdzie się podziała trollownia naganiająca na wzrosty?
|
~Jan_z_peronu
|
8
|
2025-02-04 09:31
|
|
Szczyt marketingu przeciętnego suwerena, to ulotka za szybą samochodu.
|
magellan31
|
1
|
2025-02-04 09:31
|
|
XTbee koniec wzrostów...nadchodzi regres zysków...kierunek 60...?
|
~Dominicus
|
1
|
2025-02-04 09:19
|
|
Będzie już tylko rosnąć, wasze zyski są bezpieczne
|
mara12
|
1
|
2025-02-04 09:11
|
|
I co łyso?
|
~Tl
|
1
|
2025-02-04 09:10
|
|
Trzeba to napisać wyleszczeni WYSTOMP!!
|
~Dexter
|
1
|
2025-02-04 09:06
|
|
Trigon widzi W20 w marcu tego roku
|
~Jw
|
5
|
2025-02-04 08:59
|
|
STOCKWATCH o XTB :)
|
~up
|
3
|
2025-02-04 07:51
|
|
Ile dziś na minusie badziewie skończy ?
|
~Yeti
|
2
|
2025-02-04 07:14
|
|
Parkiet wywiad
|
~T1000
|
7
|
2025-02-03 23:58
|
|
Cła dot. Kanady zawieszone !
|
~niedźwiadek
|
1
|
2025-02-03 23:36
|
|
Jutro wzrosty, Stany w stronę zieleni
|
~Giełdowska
|
3
|
2025-02-03 23:27
|
|
Papier leci z górki na pazurki
|
~Marian
|
8
|
2025-02-03 22:49
|
|
Obrót większy niż na większości spólek z WIG 20, w tym KGHM i CDR
|
magellan31
|
7
|
2025-02-03 22:31
|
|
bedzie 100 ale za dwie akcje tego badziewia
|
~ubrany
|
3
|
2025-02-03 22:07
|
|
bitcoin już odrobił spadek
|
~rey
|
1
|
2025-02-03 21:17
|
|
Du$nie sprzedali akcje a dywidenda będzie rekordowa
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-03 20:21
|
|
żałosne jak na jakiejś zwykłej konektówce po naście procent w dół
|
~beznadzieja
|
4
|
2025-02-03 20:20
|
|
myślicie że jutro zmian kodu na 5 z sprzodu :-)?
|
~optymista
|
1
|
2025-02-03 18:32
|
|
Musicie pamiętać o lekach!
|
~Lekarz
|
1
|
2025-02-03 18:15
|
|
Jak zawsze. Sztuczna panika i odbiór akcji
|
~Bambi22
|
15
|
2025-02-03 17:53
|
|
Balon i coraz słabsze wyniki
|
~Bksbsb
|
2
|
2025-02-03 17:31
|
|
Papier toaletowy xtb
|
~Yeti
|
2
|
2025-02-03 16:45
|
|
Mamy 80 może 100 jakieś komentarze
|
~Yeti
|
1
|
2025-02-03 16:41
|
|
Nie sprzedawajcie , wasze zyski są bezpieczne
|
mara12
|
1
|
2025-02-03 16:37
|
|
karmienie leszczy trwa ....
|
~optymista
|
2
|
2025-02-03 16:27
|
|
ABB może nie będzie za miesiąc. A dywidenda
|
mara12
|
2
|
2025-02-03 16:16
|
|
Zamknięcie na 62 ?
|
~Szwagier
|
1
|
2025-02-03 16:08
|
|
Czy był już skup
|
~Don
|
7
|
2025-02-03 16:06
|
|
Gold ATH
|
~Xtb
|
1
|
2025-02-03 15:38
|