Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
a gdzie się podziała trollownia naganiająca na wzrosty? ~Jan_z_peronu 8 2025-02-04 09:31
Szczyt marketingu przeciętnego suwerena, to ulotka za szybą samochodu. magellan31 1 2025-02-04 09:31
XTbee koniec wzrostów...nadchodzi regres zysków...kierunek 60...? ~Dominicus 1 2025-02-04 09:19
Będzie już tylko rosnąć, wasze zyski są bezpieczne mara12 1 2025-02-04 09:11
I co łyso? ~Tl 1 2025-02-04 09:10
Trzeba to napisać wyleszczeni WYSTOMP!! ~Dexter 1 2025-02-04 09:06
Trigon widzi W20 w marcu tego roku ~Jw 5 2025-02-04 08:59
STOCKWATCH o XTB :) ~up 3 2025-02-04 07:51
Ile dziś na minusie badziewie skończy ? ~Yeti 2 2025-02-04 07:14
Parkiet wywiad ~T1000 7 2025-02-03 23:58
Cła dot. Kanady zawieszone ! ~niedźwiadek 1 2025-02-03 23:36
Jutro wzrosty, Stany w stronę zieleni ~Giełdowska 3 2025-02-03 23:27
Papier leci z górki na pazurki ~Marian 8 2025-02-03 22:49
Obrót większy niż na większości spólek z WIG 20, w tym KGHM i CDR magellan31 7 2025-02-03 22:31
bedzie 100 ale za dwie akcje tego badziewia ~ubrany 3 2025-02-03 22:07
bitcoin już odrobił spadek ~rey 1 2025-02-03 21:17
Du$nie sprzedali akcje a dywidenda będzie rekordowa ~Mentor 1 2025-02-03 20:21
żałosne jak na jakiejś zwykłej konektówce po naście procent w dół ~beznadzieja 4 2025-02-03 20:20
myślicie że jutro zmian kodu na 5 z sprzodu :-)? ~optymista 1 2025-02-03 18:32
Musicie pamiętać o lekach! ~Lekarz 1 2025-02-03 18:15
Jak zawsze. Sztuczna panika i odbiór akcji ~Bambi22 15 2025-02-03 17:53
Balon i coraz słabsze wyniki ~Bksbsb 2 2025-02-03 17:31
Papier toaletowy xtb ~Yeti 2 2025-02-03 16:45
Mamy 80 może 100 jakieś komentarze ~Yeti 1 2025-02-03 16:41
Nie sprzedawajcie , wasze zyski są bezpieczne mara12 1 2025-02-03 16:37
karmienie leszczy trwa .... ~optymista 2 2025-02-03 16:27
ABB może nie będzie za miesiąc. A dywidenda mara12 2 2025-02-03 16:16
Zamknięcie na 62 ? ~Szwagier 1 2025-02-03 16:08
Czy był już skup ~Don 7 2025-02-03 16:06
Gold ATH ~Xtb 1 2025-02-03 15:38
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.