|
Przecież pisałam, że koniec kółka i teraz RAFAKO i VEE
|
~Giełdowska
|
1
|
2025-02-04 14:52
|
|
Nie sprzedawajcie , już nie spadnie więcej dlatego że
|
mara12
|
1
|
2025-02-04 14:29
|
|
Dokupilem
|
~Mentor
|
6
|
2025-02-04 14:18
|
|
Do końca tygodnia 70 zł
|
~niedźwiadek
|
19
|
2025-02-04 14:15
|
|
Kto zamoczył kalesony?
|
~Dexter
|
3
|
2025-02-04 14:14
|
|
za 200000zl kupione od panikarzy po 65 zł-teraz up
|
~TechnikAT
|
10
|
2025-02-04 13:45
|
|
Jeszcze dziś na czerwono
|
~Wielki_SZU
|
2
|
2025-02-04 13:15
|
|
Ale się trolle spadkowe dwoją i troją buahahaha
|
~Soul
|
2
|
2025-02-04 12:43
|
|
Ale ubierają ulicę i wieszają na hakach !
|
~Vv
|
7
|
2025-02-04 12:37
|
|
Dlaczego jak wymienię nazwisko podlacki…
|
~Eh
|
3
|
2025-02-04 12:36
|
|
W tym tygodniu jeszcze powrót do bazy
|
~Kubota
|
1
|
2025-02-04 12:34
|
|
Manipulacja pump and dump hihi
|
~126p
|
2
|
2025-02-04 12:30
|
|
Tutaj tylko spółdzielnia leci do góry . Dystrybuują papier będzie spadał
|
~Max
|
1
|
2025-02-04 12:30
|
|
Lecimy do góry , koniec spadków, już tylko góra
|
mara12
|
1
|
2025-02-04 12:26
|
|
Transakcje na akcjach XTB zgłaszajcie do KNF pompowanie kursu LINK
|
~126p
|
2
|
2025-02-04 12:17
|
|
Pisałem
|
~Myślący
|
1
|
2025-02-04 12:11
|
|
XTB a krypto
|
~beznazwy
|
6
|
2025-02-04 12:09
|
|
Mniało spadać na czterdzieści i cztery a wzrasta
|
~poliniak
|
3
|
2025-02-04 12:00
|
|
Cytując klasyka: wyleszczeni wystąp
|
~Sławciu
|
5
|
2025-02-04 11:31
|
|
Nikt nie cierpi to spółdzielnia pompuje kurs. Zostawiamy was z tą myślą
|
~126p
|
1
|
2025-02-04 11:31
|
|
a gdzie się podziała trollownia naganiająca na spadki?
|
~126p
|
1
|
2025-02-04 11:28
|
|
Będzie dziś 10%? Futra wytrzepane haha
|
~Dexter
|
1
|
2025-02-04 11:19
|
|
Hahahahahaha
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-04 11:11
|
|
Brawo koledzy. Teraz wytrzymajcie do marca i będzie dobrze
|
mara12
|
1
|
2025-02-04 11:03
|
|
Poczekam na 140 za akcję
|
~Hanys
|
1
|
2025-02-04 10:37
|
|
ABB w marcu będzie czy nie
|
mara12
|
8
|
2025-02-04 10:30
|
|
Wczoraj, przedwczoraj postraszyli
|
~bankier
|
1
|
2025-02-04 10:29
|
|
Piramidy krypto pękają fundamenty że slomy
|
~Dexter
|
3
|
2025-02-04 10:19
|
|
Poczekam jak będzie 40 zł . Nie warto teraz kupować.
|
~XYZ
|
2
|
2025-02-04 10:01
|
|
Dystrybucja papiera trwa. Sprzedają ma wyścigu- 40 zł ?
|
~XYZ
|
2
|
2025-02-04 09:50
|