Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przecież pisałam, że koniec kółka i teraz RAFAKO i VEE ~Giełdowska 1 2025-02-04 14:52
Nie sprzedawajcie , już nie spadnie więcej dlatego że mara12 1 2025-02-04 14:29
Dokupilem ~Mentor 6 2025-02-04 14:18
Do końca tygodnia 70 zł ~niedźwiadek 19 2025-02-04 14:15
Kto zamoczył kalesony? ~Dexter 3 2025-02-04 14:14
za 200000zl kupione od panikarzy po 65 zł-teraz up ~TechnikAT 10 2025-02-04 13:45
Jeszcze dziś na czerwono ~Wielki_SZU 2 2025-02-04 13:15
Ale się trolle spadkowe dwoją i troją buahahaha ~Soul 2 2025-02-04 12:43
Ale ubierają ulicę i wieszają na hakach ! ~Vv 7 2025-02-04 12:37
Dlaczego jak wymienię nazwisko podlacki… ~Eh 3 2025-02-04 12:36
W tym tygodniu jeszcze powrót do bazy ~Kubota 1 2025-02-04 12:34
Manipulacja pump and dump hihi ~126p 2 2025-02-04 12:30
Tutaj tylko spółdzielnia leci do góry . Dystrybuują papier będzie spadał ~Max 1 2025-02-04 12:30
Lecimy do góry , koniec spadków, już tylko góra mara12 1 2025-02-04 12:26
Transakcje na akcjach XTB zgłaszajcie do KNF pompowanie kursu LINK ~126p 2 2025-02-04 12:17
Pisałem ~Myślący 1 2025-02-04 12:11
XTB a krypto ~beznazwy 6 2025-02-04 12:09
Mniało spadać na czterdzieści i cztery a wzrasta ~poliniak 3 2025-02-04 12:00
Cytując klasyka: wyleszczeni wystąp ~Sławciu 5 2025-02-04 11:31
Nikt nie cierpi to spółdzielnia pompuje kurs. Zostawiamy was z tą myślą ~126p 1 2025-02-04 11:31
a gdzie się podziała trollownia naganiająca na spadki? ~126p 1 2025-02-04 11:28
Będzie dziś 10%? Futra wytrzepane haha ~Dexter 1 2025-02-04 11:19
Hahahahahaha ~Mentor 1 2025-02-04 11:11
Brawo koledzy. Teraz wytrzymajcie do marca i będzie dobrze mara12 1 2025-02-04 11:03
Poczekam na 140 za akcję ~Hanys 1 2025-02-04 10:37
ABB w marcu będzie czy nie mara12 8 2025-02-04 10:30
Wczoraj, przedwczoraj postraszyli ~bankier 1 2025-02-04 10:29
Piramidy krypto pękają fundamenty że slomy ~Dexter 3 2025-02-04 10:19
Poczekam jak będzie 40 zł . Nie warto teraz kupować. ~XYZ 2 2025-02-04 10:01
Dystrybucja papiera trwa. Sprzedają ma wyścigu- 40 zł ? ~XYZ 2 2025-02-04 09:50
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.