|
LukaJajcič: domykamy lukę 28 zł - WALEC się toczy
|
~LukaJajcic
|
4
|
2025-02-05 08:57
|
|
od dzisiaj tylko już góra, Wasze pieniądze są bezpieczne naprawdę
|
mara12
|
1
|
2025-02-05 08:03
|
|
To teraz testowanie 60,08 zł
|
~olo
|
2
|
2025-02-05 07:17
|
|
Dziś dokupuje kolejny pakiet :)
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-05 05:48
|
|
Jutro dalsze wzrosty :)
|
~Mentor
|
8
|
2025-02-04 23:13
|
|
czyżby trampek mimowolnie uruchomił przecenę krypty
|
~mm
|
1
|
2025-02-04 22:39
|
|
Tv biznes dziś
|
~Długofalowo
|
2
|
2025-02-04 21:49
|
|
Kupiłem dziś za 66 zł
|
~Mentor
|
4
|
2025-02-04 19:56
|
|
Pod co kurs ma rosnąć? Jedynie dywidende?
|
mara12
|
8
|
2025-02-04 19:36
|
|
Xtb i coraz trudniejsze wyniki. Dlaczego
|
~Atom
|
4
|
2025-02-04 18:25
|
|
Według analityków cena docelowa XTB to 81,30 PLN z maksymalną 88,60
|
~xzx
|
4
|
2025-02-04 18:08
|
|
zagranica ucieka
|
~marek
|
5
|
2025-02-04 18:07
|
|
mBank dostał łupnia od XTB, teraz odszczekuje się jak pekińczyk
|
magellan31
|
12
|
2025-02-04 17:40
|
|
ABB poniżej poprzedniego abb
|
~Hue
|
3
|
2025-02-04 17:25
|
|
słabe, dychawiczne, mizerne i pozorne odbicie
|
~nicwielkiego
|
4
|
2025-02-04 17:03
|
|
MBank rekomenduje XTB po 74PLN!!!
|
~fdsfsdfds
|
2
|
2025-02-04 16:46
|
|
Po co sprzedajecie. Jest dobrze przecież
|
mara12
|
2
|
2025-02-04 16:45
|
|
Persony marketingowe - sluchaliscie prezesa ?
|
~Garland
|
2
|
2025-02-04 16:44
|
|
Może i firma mocna
|
~Hue
|
4
|
2025-02-04 16:34
|
|
Nasza perełka kochana
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-04 16:08
|
|
Rośnij perełko tyle ciebie zainwestowałem
|
~Mentor
|
1
|
2025-02-04 15:59
|
|
Czy dowiezie plus do końca sesji..
|
~mabmab
|
5
|
2025-02-04 15:52
|
|
94 zł Pekao z rekomendacją XTB
|
~xzx
|
3
|
2025-02-04 15:50
|
|
trwa dystrybucja na całego ...
|
~Począktkujący
|
1
|
2025-02-04 15:30
|
|
Sprzedaliście? prawda, że boli - cierpliwość i mocne nerwy to podstawa.
|
magellan31
|
7
|
2025-02-04 15:05
|
|
Ehh i po co sprzedajecie.. bo mbank dal rekomendacje jakaś, bo ABB??
|
mara12
|
1
|
2025-02-04 14:57
|
|
Jeszcze dzisiaj na lekki minus
|
~Xxx
|
1
|
2025-02-04 14:56
|
|
Plus500 czy XTB ?
|
1-mna
|
3
|
2025-02-04 14:54
|
|
Prezes XTB: To może być najważniejszy rok w historii firmy
|
~xzx
|
10
|
2025-02-04 14:53
|
|
Xtb prawda, czy fałsz?
|
~Turbanów_dwóch
|
3
|
2025-02-04 14:52
|