|
ML System do obserwacji, za chwile odpał na górne widły
|
~XXX
|
3
|
2020-07-20 17:54
|
|
Co to jest ten Rubicon?
|
~pytanie
|
4
|
2020-07-20 16:18
|
|
Za kilka dni Novavisa zdejmą z giełdy i ustalą cene zamiany.
|
~hm
|
6
|
2020-07-20 14:46
|
|
1 akcja Novavis = 6,3 akcji Rubikon
|
~Maks
|
16
|
2020-07-20 14:22
|
|
Zalozenia, a realia
|
~M85
|
4
|
2020-07-20 00:19
|
|
To co w przyszłym tyg pompa ?
|
~AA
|
4
|
2020-07-19 22:44
|
|
Rubicon pójdzie na 5zł a Novavis na 15zł. to będzie 15/5 czyli 3 akcje.
|
~hm
|
4
|
2020-07-19 22:36
|
|
Akcje Novavis przestaną istnieć, Zamiana akcji Novavis na Rubicon
|
~hm
|
4
|
2020-07-19 19:38
|
|
Przesiadka na Rubicon tam 400% do zarobienia
|
~hm
|
9
|
2020-07-19 11:12
|
|
Na każde 10 akcji Novavis dostaniesz 63 akcje Rubiconu
|
~Matrix
|
1
|
2020-07-18 20:52
|
|
Spółka pozyska środki niezbędne dla zakupienia wartościowych aktywów
|
~Matrix
|
9
|
2020-07-18 18:44
|
|
GPW
|
~Lolek
|
1
|
2020-07-18 16:01
|
|
Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Rubicon Partners SA
|
~Matrix
|
1
|
2020-07-18 14:26
|
|
NWZ Spółki Rubicon Partners
|
~Jacek
|
3
|
2020-07-18 14:04
|
|
Ministerstwo Klimatu: Obowiązek OZE w 2021 r. na poziomie z 2020 r.
|
~Matrix
|
1
|
2020-07-18 12:56
|
|
Cyfrowy Polsat wchodzi w fotowoltaikę
|
~Matrix
|
1
|
2020-07-17 16:29
|
|
Polska firma zaprezentowała w Szwajcarii "solarny dach"
|
~Matrix
|
1
|
2020-07-17 16:26
|
|
Będzie jak w styczniu pompa i teraz zjazd
|
~xZxone
|
5
|
2020-07-17 15:21
|
|
Megawaty
|
~Zdzislaw
|
1
|
2020-07-17 15:19
|
|
Rozdziobać batona na 13 zł. rtomale to za cienkie boleki by ..
|
~Matrix
|
14
|
2020-07-17 14:54
|
|
novavis przy columbusie to jak
|
~egon
|
3
|
2020-07-17 10:29
|
|
INVESTEKO (energia z odpadów) - Recycling paneli fotowoltanicznych
|
~mumin
|
1
|
2020-07-16 22:46
|
|
Boom na slonce szybko sie nie skonczy,n
|
~Maks
|
1
|
2020-07-16 20:21
|
|
Spekuły nie widać
|
~Bartek
|
4
|
2020-07-16 19:20
|
|
Novavis 25% udział w rynku, kapitalizacja 25 razy mniejsza niż Columbus
|
~armaniak
|
7
|
2020-07-16 12:17
|
|
Animator
|
~kuku
|
1
|
2020-07-15 13:31
|
|
Raport PETARDA !!!
|
~PPP
|
9
|
2020-07-15 09:07
|
|
Raport Miesięczny
|
~Matiz
|
1
|
2020-07-14 17:59
|
|
Panstwo z tektury, szkoda jest straconego czasu. Kolejene lata OK.
|
~Daidr86
|
2
|
2020-07-14 17:53
|
|
Polecam obserwować ML System
|
~XXX
|
2
|
2020-07-14 16:20
|