|
hossa sprawiła, że spółka z NewConnect jest droższa od tych z wig 20
|
~Matrix
|
1
|
2020-07-26 11:52
|
|
Novavis Group jest wśród największej inwestycji w Polsce.
|
~Davidr86
|
7
|
2020-07-25 14:00
|
|
Novavis - sporo prcy z spółkach zależnych - piszą na comparic.pl
|
luqas87
|
3
|
2020-07-24 21:52
|
|
Świetlana przyszłość farm fotowoltaicznych
|
~Matrix
|
1
|
2020-07-24 09:31
|
|
Na jutro do obserwacji ML System kolejne duże zamówienie
|
~XXX
|
3
|
2020-07-23 23:17
|
|
Tauron odchodzi od węgla ,a kurs Novavis temu przeczy
|
~Matiz
|
3
|
2020-07-23 17:45
|
|
trzymaja mocno 12-13 zł
|
~iwann25
|
4
|
2020-07-23 16:25
|
|
rtomala wysprzedaje ostatnie 2000 akcji
|
~Matrix
|
3
|
2020-07-23 12:00
|
|
ja spokojnie poczekam jak tu się pokaże 30PLN
|
~bic10
|
1
|
2020-07-23 10:49
|
|
Hinterbringer jest na forum
|
~Pol
|
4
|
2020-07-23 09:15
|
|
Jak myślicie
|
~Lolek
|
1
|
2020-07-22 21:30
|
|
Kolejna duża instalacja Voolta
|
~Matiz
|
1
|
2020-07-22 16:42
|
|
Wlasnie spada wasz przelicznik akcji :)
|
~M85
|
8
|
2020-07-22 16:39
|
|
RT odezwij się na viber
|
~Piotr
|
3
|
2020-07-22 14:22
|
|
a columbus juz plus5%
|
~egon
|
1
|
2020-07-22 09:14
|
|
Marek Sypek posiada 1529000 sztuk akcji rubicona, obejmował po 2 zł
|
~Jacek
|
1
|
2020-07-21 22:17
|
|
Innovation AG
|
~Matiz
|
7
|
2020-07-21 21:33
|
|
Za rok będzie 150 PLN minimum
|
siara800223
|
7
|
2020-07-21 20:35
|
|
Storion -Reaktywacja
|
~WaszMalvie
|
3
|
2020-07-21 15:51
|
|
NVV nowy początek drogi!!!
|
energetikos
|
2
|
2020-07-21 14:27
|
|
GOVENA - warto się zainteresować !! za rok będzie tu COLUMBUS
|
~Matrix
|
1
|
2020-07-21 14:20
|
|
dlaczego to spada?
|
~bic10
|
4
|
2020-07-21 14:00
|
|
NOVAVIS S.A.: Zawarcie umowy powołania konsorcjum przez spółkę zależną
|
~Matrix
|
2
|
2020-07-21 13:40
|
|
UMOWA NA 10 MW MAGAZYNÓW ENERGII
|
~Matiz
|
1
|
2020-07-21 13:35
|
|
INFO~!
|
~mlodziak
|
1
|
2020-07-21 13:35
|
|
Dzięki Rubicon Novavis będzie na głównym Rynku GPW
|
~hm
|
5
|
2020-07-21 12:07
|
|
750 mld zł między innymi na transformację energetyczną !
|
~Matiz
|
3
|
2020-07-21 11:13
|
|
Novavis bocznymi drzwiami na główny parkiet
|
~Investor
|
2
|
2020-07-21 08:23
|
|
Dobry temat pod spekule OZE- Median Polska
|
~Obserwacja
|
1
|
2020-07-20 21:23
|
|
Dawać ten syf na 11
|
~qqq
|
3
|
2020-07-20 20:48
|