"W drugim etapie planowane jest połączenie spółek poprzez przeniesienie całego majątku Novavis (spółka przejmowana) na Spółkę (spółka przejmująca). Założeniem jest aby akcjonariusze Novavis za każdą posiadaną akcję otrzymają 6,3 akcji nowej emisji Spółki (emisja połączeniowa)."
Dzisiaj przelicznik jest 6.3... jak Rubicon Pojdzie do przodu liczmy na 5zl, a Novavis tez pojdzie do gury ale nieproporcjonalnie dajmy na to 25z np - to jestem ciekaw czy dalej zalozenia beda zalozeniami z lipca, bo jak dla mnie wtedy bedzie 25/5 czyli z 6.3 moze byc 5akcji... Wiadomo kto jkogo przejmuje wiec, to nie Novavis bedzie rozdawal karty