Forum giełdowe spółki VOOLT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Okres zamknięty ~Matiz 4 2020-07-13 16:03
INFO Z VOOLTA ~Matiz 1 2020-07-13 15:05
Zobacz to ~Boy 3 2020-07-12 21:51
Novavis / Voolt Autoryzowany Partner LG w LG PRO Solar 2020. Pięknie ~eo 4 2020-07-12 20:08
wyliczenie matterk 16 2020-07-12 20:06
Co zyskuje Novavis? ~Bufet 6 2020-07-12 17:36
Kolejna dotacja do OZE ~Tome 3 2020-07-12 11:05
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Czy to koniec korekty? pg0075 1 2020-07-12 10:05
sygnał kupna ~obserwator 1 2020-07-12 05:45
Ile obstawiacie w poniedziałek, +10?? ~AA 2 2020-07-11 23:35
Rejestracja akcji serii B2 w KDPW ~Matrix 2 2020-07-11 11:12
Witamy Bank ING na forum ~wyluzowany 9 2020-07-11 11:08
Voolt z LG ~Bartek 12 2020-07-11 07:12
Novavis / Voolt Strona na FB Informacje na bieżąco Fotografie instalacji ~eo 4 2020-07-11 00:00
jednak deal z rubiconem jest kiepski ~egon 2 2020-07-10 23:53
Photon przechodzi na rynek główny ~Matiz 6 2020-07-10 23:49
Photon wyprzedził nonavis ! ~Matrix 3 2020-07-10 18:34
Połączenie, kurs spada.o co chodzi? ~AA 2 2020-07-10 18:06
Dzisiaj prezes nie oddawał ~Bartek 7 2020-07-10 17:49
Dziwne, że nie ma skupu Novavis ? Nikt nie chce za darmo dostać 6 akcji ~Matrix 3 2020-07-10 17:42
Prezes psuje nam notowania ~Matrix 8 2020-07-10 17:12
Rubicon 2,66 ,a NVV oddawane ~Matiz 17 2020-07-10 06:42
rtomala zamrugał - 2000 akcji !! buhahahaha ale cienizna ~PO 7 2020-07-09 23:44
rtomala - zamrugaj na fixe kończącym sesje - zobaczymy jaki z ciebie ~Matrix 9 2020-07-09 16:51
POMPA na G-energy (GNG) ~yyy 4 2020-07-09 11:46
Leszcze uciekają na GOVENE ~Kris 1 2020-07-09 10:56
Prezes sprzedaje? ~Hermetic 10 2020-07-09 08:09
a może Tesgas ? ~Fanpan 5 2020-07-08 21:11
trombala cienki bolku podobały ci się fajerwerki ? ~Matrix 8 2020-07-08 20:51
Moja kompromitacja i brak wiedzy wychodzą ~Matiz 9 2020-07-08 17:50
[x]
VOOLT -8,75% 1,46 2026-06-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.