heh.... no to jest strzał!!.... kierunek magazynów hubrydowych to taki sam hit jak technologie ML System..... czuję że to poczatek nowych kontraktacji.... będzie więc grubo.... aj lukratywny rynek storage da paliwo do pogoni za Columbusem.... heh.... bravo nvv.... niedługo 30 zł będzie w zasięgu ręki!!!