Polsat poszedł w kierunku budowy małych instalacji PV dla Kowalskich. Columbus właśnie się tym zajmuje. Zdecydowana większość ich przychodów pochodzi właśnie od takich klientów.
Jeżeli chodzi o duże instalacje to przoduje w nich Novavis (zarówno te dla przedsiębiorców jak i większego biznesu) ,a Columbus jest daleko daleko w krzakach w tym temacie.
Tak się zastanawiam jak to się odbije na tym balonie ,który jest wyceniany na blisko 3 mld zł ,podczas gdy Novavis to raptem 110 mln zł.