Chciałem policzyć ile razy Pan Adam w wątkach, które tworzy od tygodnia napisał zwrot "Ubieranko pod 3 a potem sruuu na 2" ale przy 40 stwierdziłem, że nie ma to sensu :)
Ale obiecuje że od dziś bede liczył każdy z tych zwrotów aż so wyników.
Spodziewam sie wyników spólki równie wysokich jak ilość użycia tego zwrotu:)
Pozdrawiam, i pamiętajcie!! Ubiwranko pod 3 i sruuu na 2!!!!