Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ubieranko ~adam43 10 2020-04-30 10:34
Politruki ~adam43 6 2020-04-30 10:17
Uwaga ~adam43 2 2020-04-29 15:39
Nie dajcie ~adam43 34 2020-04-29 13:58
adas ma racje, wszystkie moje spolki rosna (bloober,ECC i DDI) a tu 0 ~rolnik 5 2020-04-29 13:12
Stały mechanizm ~adam43 1 2020-04-29 11:15
Byki zarabiają, niedźwiedzie też. A świnie idą na rzeź ... ~wers 3 2020-04-28 21:59
Nie dajcie ~adam43 19 2020-04-28 10:33
Coś słabiutko ~adam43 1 2020-04-28 09:47
Nie dajcie sie ubrac ~adam43 1 2020-04-28 09:06
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2020-04-28 08:31
Podbiteczka pod 3zł ~adam43 14 2020-04-28 07:03
Ubieranko trwa ~adam43 10 2020-04-27 20:41
Info z FC ~kolo 6 2020-04-27 12:02
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 11 2020-04-26 13:08
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 16 2020-04-26 13:06
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 14 2020-04-26 13:04
Przestrzegam ludzie ~adam43 2 2020-04-26 13:03
Uwaga ~adam43 19 2020-04-26 11:51
Przeatrzegam ~adam43 22 2020-04-26 11:09
Varsav Game Studios - niebawem po 3 zł luqas87 2 2020-04-24 21:52
bez januarego nie dociagniemy sami do 4 zl ~rolnik 1 2020-04-24 14:30
trailer ~kolo 11 2020-04-23 22:59
z technicznego punktu widzenia ... ~wers 10 2020-04-23 18:15
Panowie, czy jest gdzieś zapis konferencji Ovid? ~wers 8 2020-04-23 17:11
Trwa konferencja OVID ~JAro 6 2020-04-23 14:57
Japonia !!!! Premiera Bee 23 kwietnia ~Fryzjer 4 2020-04-23 11:08
taka ciekawostka z sektora gamedev ~krisu 1 2020-04-22 23:23
Ropa, a gry? ~Pier_dola 6 2020-04-22 23:17
Za 45 minut konferencja z Preziem ~Fryzjer 19 2020-04-22 13:38
[x]
VARSAV 3,48% 0,48 2026-06-24 10:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.