Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No i spadki ~Igła 4 2020-06-22 20:09
kogo kupil MS -a moze VARSAV ? wiekszosc swoich akcji posiada varsav ~ono 8 2020-06-22 16:40
ktos zbiera czy to JC ~ono 3 2020-06-22 09:28
mysle,ze nasz Lukaszek szybko sie uczy od mistrza i ~rolnik 4 2020-06-21 21:50
jak mysliscie Joe Biden wygra wybory w USA? ~Bigben 3 2020-06-19 21:25
koniec pompowania ..zjazd ~tadzik 11 2020-06-19 17:40
z innej beczki...będą nakręcać hype na portfolio ~Fryzjer 1 2020-06-19 14:34
nie przeszkadzac, niech january wciaga ~rolnik 24 2020-06-19 14:22
nikt nie chce sprzedawać po 2.70? .......... ~wers 40 2020-06-19 13:33
Jakie tu gry będą robione? vacarius 3 2020-06-19 13:27
OVID zebrał 5,5M euro na KICKSTARTER ~fryzjer 3 2020-06-18 23:58
dobralem troche, byla promocja a kierunek 4 zl ~rolnik 2 2020-06-18 12:56
Pod debiut Ovidów na NC zrobią tutaj 4-5 zł ~rosina 19 2020-06-18 12:48
Demo Metamorphosis ~Arek 12 2020-06-17 20:09
Cześć Wers !!!! ~PabloKsiazeDino 12 2020-06-16 20:57
Ostatni gasi światło... ~Black85 15 2020-06-15 07:08
będzie tu sie coś ciekawego działo w przeciągu kilku miesięcy? ~obserwator 3 2020-06-14 12:56
Cisza. ~Ruchanienagrubo 9 2020-06-14 06:52
Po debiucie Ovidów 5 zł ~wolter 3 2020-06-13 20:46
Ovid Works --> Metamorphosis --> All In! Games = Ciszewski ~matematyk 4 2020-06-11 04:59
Zarobek na Ovidach ~cypis 2 2020-06-10 07:07
Reznor ! Wbijaj na żywo, spotkamy się :) ......... ~wers 14 2020-06-09 21:43
Pralnia pieniedzy ~BOLEUSZ 7 2020-06-09 20:22
Trailer gry Nemesis: Distress w wykonaniu Ovid Works i Awaken Realms! ~varsaviak 1 2020-06-09 19:57
spojrzcie na kapitalizacje OML januarego ~er 7 2020-06-09 16:10
spojrzcie na slaskie k. jak nasz prezio z januaraym szaleja ~er 1 2020-06-08 19:09
Reznor, wszystko ok? ~wers 71 2020-06-06 00:17
deibut ovid games ~qmx 6 2020-06-05 16:27
Świetna analiza VARSAV od Wolfa ~RAD 6 2020-06-05 07:33
Anazilza Wolfa CDN Finanse spółki ~RAD 4 2020-06-04 21:07
[x]
VARSAV -1,29% 0,46 2026-06-23 13:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.