Teraz finanse:
Dalej:
- Środki na koncie na koniec marca: 1,232 mln
- 03.06 - info o sprzedaży akcji Ovid - wpływ do kasy 1,740 mln ( przychód do raportu za 2Q) - zostało jeszcze ponad 2,077 mln akcji ovid które stanowią dodatkowe zabezpieczenie spółki;
- złożony wniosek o dofinansowanie w kwocir 5,21 mln w ramach programu "Szybka ścieżka dla Mazowsza";
- dochód z BeeSimulator nie został uwzględniony w 1Q - zostanie w skrócie dodany do 2Q - pytanie jaki Vol? W raporcie brak info. Polowa z 4Q dałaby 2 bańki - to hipoteza, nie znam danych
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania:
-600,9 tys.
Podsumowując powyższe 10 baniek środków własnych powinno starczyć na dwie gry ze sporą górka
link:-) niskie zadłużenie + monetyzująca się jeszcze gra BeeSimulator.
Pan Piotr Babieno jest członkiem rady nadzorczej - uważam to za dobrą monetę - jak mało kto zna się na uzyskiwaniu dotacji
link:-)
Co myślicie? Gorąca prośba o wsparcie w analize - może ktoś ma jakieś fakty z życia spółki, o których nie napisałem a mógłby poszerzyć nasze horyzonty?
link